در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟ آشنایی با جذابترین فعالیت‌ها در ونیز

شهر ونیز دارای زیبایی‌های بی‌نظیری است. آنقدر جاذبه گردشگری در این شهر وجود دارد که بسیاری از توریست‌ها در سفر به آن دچار سردرگمی می‌شوند. در این مطلب از زرین نما قصد داریم تا بگوییم در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

[c][/c]

در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

برخی از گروه‌هایی که در ونیز به گردشگران خدمات ارائه می‌کنند، دارای سرویس‌های ویژه‌ای هستند که در این مطلب به معرفی آنها خواهیم پرداخت. البته احتمالا می‌دانید که قصر دوک، کانال بزرگ ونیز، جزیره سان جورجو ماجوره، تئاتر لا فنیچه، پارک جیردینی پابلیچی و خیابان ویا گریبالدی از مهم‌ترین جاهای دیدنی ونیز هستند.

تور زیرزمینی ونیز

در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

همه ما ونیز را به عنوان شهری روی آب می‌شناسیم. اما جالب است بدانید که بخش زیرین این شهر هم نوعی جاذبه گردشگری به شمار می‌آید. در تور زیرزمینی ونیز در حقیقت شما از سردابه‌ای بازدید خواهید کرد که در زیر زمین‌های ونیز قرار دارد و اکنون مدت‌هاست که فراموش شده است.

جاذبه‌ها در تور زیرزمینی ونیز

در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

در این سردابه حتی هیچ چراغی نیز وجود ندارد و از شمع برای روشنایی آن استفاده می‌شود. اما بر روی در و دیواره‌های این سردابه نقاشی‌هایی مرموز وجود دارد که تماشای آنها بسیار هیجان‌‌انگیز و ماجراجویانه است.

قیمت تور زیرزمینی ونیز چقدر است؟

در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

در سفر به این شهر شما می‌توانید تور زیرزمینی ونیز را برای خود تهیه کنید. این تور با قیمت 38 یورو ارائه می‌شود و از خدمات آن می‌توان به هزینه ناهار و نوشیدنی، رفت و برگشت به هتل و راهنمای حرفه‌ای اشاره کرد. همچنین این مبلغ هزینه ورودی به سردابه نیز شامل می‌شود.

عکاسی حرفه‌ای در کانال بزرگ ونیز

در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

در کانال بزرگ امکاناتی وجود دارد که به وسیله آن شما می‌توانید از گوندولا سواری خود در ونیز عکس‌هایی فوق‌العاده حرفه‌ای و با کیفیت داشته باشید.

عکاس شخصی در ونیز

در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

به اندازه 30 دقیقه گوندولا سواری کنید و در کنار آن نیز، به مدت 2 ساعت یک عکاس شخصی  و کاملا حرفه‌ای در کنارتان خواهد بود. عکس‌های سلفی معمولی را فراموش کرده و خاطرات رمانتیک خود را با عکس‌های با کیفیت ثبت کنید. این سرویس برای زوج‌های جوان بسیار مناسب و جذاب خواهد بود.

هزینه عکاسی حرفه‌ای در کانال بزرگ ونیز

در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

هزینه داشتن عکس‌هایی باکیفیت از گوندولا سواری در کانال بزرگ ونیز کمی بالاست. شما باید برای این سرویس مبلغ 400 یورو را پرداخت کنید. خدماتی که در ازای پرداخت این مبلغ دریافت خواهید کرد شامل 30 دقیقه گوندولا سواری و 2 ساعت عکاسی می‌شود. همچنین پس از 7 روز نیز یک آلبوم دیجیتالی با 50 عکس برایتان ایمیل خواهد شد.

تورهای یک روزه در ونیز

تورهای طبیعت‌گردی یک روزه یکی از بهترین پاسخ‌ها برای این سوال است که در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟ اگر در این شهر فرصت چندانی ندارید و از طرفی می‌خواهید تا تماشای بهترین جاذبه‌های گردشگری این شهر را از دست ندهید به تورهای نیم روزه و یک روزه بپیوندید. در این تورها شما می‌توانید از جزایر مورانو، بورانو و تورسلو دیدن کنید. یک قایق موتوری شما را به این جزایر خواهد برد.

هزینه تور نیم روزه به جزایر مورانو، بورانو و تورسلو چقدر است؟

در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

شما می‌توانید تنها با پرداخت 20 یورو از جزایر مورانو، بورانو و تورسلو بازدید کنید. همچنین معمولا یک بازدید رایگان از کارخانه تولید شیشه در جزیره بورانو وجود دارد.

سفری یک روزه به آلپ

در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

بخشی از رشته کوه‌های آلپ در کشور ایتالیا قرار دارد. شما می‌توانید در ونیز با توری یک روزه از این بخش دیدن کنید. طبیعت این منطقه که رشته کوه دولومیت نام دارد حیرت‌انگیز است.

چرا از رشته کوه دولومیت بازدید کنیم؟

در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

اگر دوست دارید تا بازدیدی از مناظر طبیعی در ونیز داشته باشید با این تورها همراه شوید. گشت‌وگذار در این مناطق بی‌نظیر شما را به وجد خواهد آورد. چشم‌اندازی که از منطقه کوه‌پایه خواهید داشت، چیزی است که شاید هیچ‌وقت تجربه تماشای آن برایتان تکرار نشود. نام رشته کوه دولومیت در لیست میراث یونسکو نیز به ثبت رسیده است.

هزینه تور یک روزه به رشته کوه دولومیت چقدر است؟

در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

این امکان برای شما وجود دارد که با پرداخت 139 یورو سفری یک روزه به رشته کوه دولومیت داشته باشید. البته شما می‌توانید بدون تور هم به این مکان بروید و از زیبایی‌های آن لذت ببرید. همچنین در این مکان کافه‌ها، رستوران‌ها و فروشگاه‌های مناسبی برای خرید وجود دارد.

تماشای کنسرت‌های کلاسیک در کلیساهادر ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

در برخی از کلیساهای ونیز همچون سان باسو که یکی از قدیمی‌ترین کلیساهای شهر است، کنسرت‌هایی برگزار می‌شود که معمولا گردشگران استقبال خوبی از آنها دارند.

هزینه بلیط کنسرت‌های کلاسیک در کلیساهای ونیز چقدر است؟

در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

قیمت بلیط این کنسرت‌ها از 29 یورو به بالا می‌باشد. همچنین اگر از آن لذت بردید می‌‌توانید دی‌وی‌دی آن را نیز در محل کلیسا تهیه کنید.

ملاقات با اشباح ونیزی

در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

شاید ملاقات با اشباح ونیزی یکی از جالب‌ترین پاسخ ها برای این سوال باشد که در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟ زمانیکه شب از راه می‌رسد و جمعیت مردم و گردشگران ناپدید می‌شود، شهر روی دیگر خود را نشان خواهد داد. در ونیز شما می‌توانید با گروه‌هایی همراه شوید که در هنگام تاریکی شب به سراغ ساختمان‌های متروکه و گذرگاه‌های تاریک شهر می‌روند.

هزینه شرکت در تور ملاقات با اشباح ونیزی چقدر است ؟

در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

برا پیوستن به این گروه شما باید مبلغ 25 یورو را پرداخت کنید. این مبلغ برای توری 1.5 ساعته است. اگر به داستان‌های ترسناک علاقمندید و دوست دارید تا روی دیگر شهر ونیز را ببینید با این تور همراه شوید. بسیاری از گردشگران شرکت در این تور را توصیه کرده‌اند.

شکم‌گردی در ونیز

در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

شکم‌گردی یکی از بهترین پاسخ ها برای این سوال است که در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟ گروه‌های هشت نفره به رستوران‌ها و کافه‌های مختلف در ونیز سر می‌زنند و غذاهای آنها را امتحان می‌کنند. غذاها و نوشیدنی‌های ایتالیایی در سراسر جهان معروف هستند و شاید بهترین راه برای چشیدن بهترین آنها پیوستن به این گروه‌ها باشد.

چشیدن غذاهای ایتالیایی در ونیز

در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

تور شکم‌گردی ونیز در مدت سه ساعت برگزار می‌شود. در این مدت شما از 8 رستوران بازدید خواهید کرد و در مجموع می‌توانید از 13 نوع غذا و نوشیدنی لذت ببرید. انواع پیتزا، پاستا و غذاهای دریایی از جمله غذاهایی هستند که در این تور آنها را خواهید چشید.

هزینه تور شکم‌گردی در ونیز چقدر است؟

در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟

بطورکلی در کشورهای اروپایی هزینه رفتن به رستوران کمی بالا می‌باشد. شما باید برای حضور در این تورها مبلغ 79 یورو را پرداخت کنید  که در مقابل غذاهایی که طعم آنها را می‌چشید ارزشش را دارد. البته اگر خارج از غذاهای تعیین شده در تور، غذای دیگری را سفارش دهید مبلغ آن هم به هزینه‌ها افزوده خواهد شد.

 

دسته بندی های مرتبط

1 دیدگاه برای ”در ونیز چه کارهایی را انجام دهیم؟ آشنایی با جذابترین فعالیت‌ها در ونیز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *