خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری، اوج هیجان در بوسنی و هرزگوین

تجربه یازده روز سرشار از هیجان با فعالیت‌هایی مانند صخره‌نوردی، کوه‌نوردی و خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری با شرکت در جشنواره هیجان‌انگیز Drill & Chill Climbing در کشور بوسنی و هرزگوین. در ادامه با زرین نما بلاگ همراه شده و درباره این فستیوال بیشتر بدانید.

[c][/c]

خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری

جشنواره Drill & Chill Climbing و فستیوال Highlining در سال ۲۰۱۵ در کشور بوسنی و هرزگوین و با هدف جمع کردن علاقمندان به کوه‌نوردی و صخره‌نوردی و فعالیت‌های این چنین بوجود آمد تا افراد علاقمند به این ورزش‌ها بتوانند دور هم جمع شده و این فعالیت‌ها را به طور گروهی انجام دهند. افرادی که در ورزش صخره‌نوردی حرفه‌ای هستند معمولا همه مکان‌های مناسب و هیجان‌انگیز برای این ورزش را می‌شناسند؛ اما کشور بوسنی و هرزگوین، با طبیعت گوناگون و مکان‌های کوهستانی و جنگلی، مکان‌هایی ناشناخته و بسیار مناسب برای صخره‌نوردی دارد که برای یک دور همی ماجراجویانه و هیجان‌انگیز کاملا مناسب هستند.

بیشتر بخوانید:

خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری

در طی یازده روز این جشنواره که شرکت‌کنندگان در آن در طبیعت زیبای بوسنی و هرزگوین کمپ می‌زنند، افراد می‌توانند در کنار ورزش‌ها و فعالیت‌های اشاره شده، در طبیعت زیبای منطقه اردو گشت و گذار کرده، به تماشای فیلم بپردازند، در میهمانی‌ها شرکت کرده و از انواع نوشیدنی‌ها و غذاهای خوشمزه لذت ببرند، و یا در هیجان‌انگیزترین فعالیت این فستیوال یعنی استراحت و خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری لذت ببرند.

خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری

جشنواره Drill & Chill Climbing معمولا در دره عمیق و باریک Tijesno برگزار می‌شود و از آن به عنوان مکانی برای صخره‌نوردی و کوه‌نوردی استفاده می‌شود. البته صخره‌های موجود در این مکان برای صعود بسیار سخت و دشوار هستند و به همین دلیل برای افراد کم‌تجربه در این زمینه صخره‌ها و مکان‌ها راحت‌تری برای بالا رفتن و صعود در نظر گرفته شده است و در کل می‌توان گفت همه افرادی که علاقمند به فعالیت‌های پیاده‌روی، کوه‌نوردی، صخره‌نوردی و فعالیت‌های هیجانی دارند، می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری

اوج خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری

همان طور که اشاره شد، هیجان‌انگیزترین قسمت این جشنوراه می‌تواند خوابیدن در ارتفاع بالای ۲۰۰ متری باشد. در دور قبلی این فستیوال، در قسمتی از این دره که دو طرف آن از یکدیگر ۸۰ متر فاصله دارند، ۱۷ ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری تعبیه شده بود که تعداد ۱۹ نفر از ورزشکاران به مدت چهار ساعت در آن به استراحت و پرداخته بودند!!

خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری

البته لازم به ذکر است که این قسمت از جشنواره تقریبا بخشی جدا است که هر سال در مکان مختلفی برگزار می‌شود. برای مثال در سال ۲۰۱۵ علاقمندان به این فعالیت هیجانی در کشور ایتالیا و در Monte Piana دور هم جمع شده و در ارتفاعات و مناظر زیبای این منطقه اردو زده بودند. در ادامه می‌توانید تصاویری از این جشنواره هیجانی را مشاهده نمایید.

نظر شما در مورد این فستیوال هیجان‌انگیز چیست؟ در صورت امکان آیا مایل به شرکت در آن هستید؟

خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری خوابیدن در ننو در ارتفاع ۲۰۰ متری

منبع: www.drillandchillfestival

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *