خرید در باکو ؛ تجربه خریدی لذت بخش در آذربایجان

شهر باکو یکی از زیباترین شهرهای کشور آذربایجان است که با جاذبه های گردشگری فراوان خود تبدیل به یکی از شهرهای توریستی منطقه شده و گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. باکو علاوه بر جاذبه‌های گردشگری فراوانی که دارد، مراکز خرید مدرن و زیبایی نیز دارد که در این پست از زرین نما به معرفی آن‌ها پرداخته‌ایم. اگر قصد سفر به آذربایجان و خرید در باکو را دارید، با ما همراه باشید تا با بهترین مراکز خرید باکو آشنا شوید.

 

در مورد باکو در زرین نما بلاگ بیشتر بخوانید:

 

  • مرکز خرید ۲۸

مرکز خرید ۲۸ یا همان ۲۸ مال (28 Mall) در کنار ایستگاه مترویی به نام «۲۸ می» قرار گرفته است و به همین دلیل نیز با این نام خوانده می‌شود. این مرکز خرید در یکی از شاداب‌ترین محله‌های باکو قرار کرفته است و بیش از هفتاد برند بین‌المللی، شانزده کافی شاپ و رستوران، بیست و هشت سینما و تعدادی پارکینگ برای خودروها در آن وجود دارند. ۲۸ مال یکی از محبوب‌ترین مراکز خرید باکو به حساب می‌آید و پاتوق عصرگاهی محلی‌ها است. در مرکز خرید ۲۸ پنج طبقه می‌توانید انواع برندهای متوسط و یا عالی و لوکس را پیدا کرده و مطابق با سلیقه خود خریدی لذت بخش را در آن داشته باشید.

مشاهده آدرس در گوگل مپ

 

خرید در باکو
خرید در باکو ؛ مرکز خرید ۲۸ یا همان ۲۸ مال (28 Mall) در کنار ایستگاه مترویی به نام «۲۸ می» قرار گرفته است و به همین دلیل نیز با این نام خوانده می‌شود.
مراکز خرید باکو
خرید در باکو ؛ مرکز خرید ۲۸ در یکی از شاداب‌ترین محله‌های باکو قرار کرفته است و بیش از هفتاد برند بین‌المللی، شانزده کافی شاپ و رستوران، بیست و هشت سینما و تعدادی پارکینگ برای خودروها در آن وجود دارند.
خرید در باکو
خرید در باکو ؛ ۲۸ مال یکی از محبوب‌ترین مراکز خرید باکو به حساب می‌آید و پاتوق عصرگاهی محلی‌ها است. در مرکز خرید ۲۸ پنج طبقه می‌توانید انواع برندهای متوسط و یا عالی و لوکس را پیدا کرده و مطابق با سلیقه خود خریدی لذت بخش را در آن داشته باشید.

 

  • مرکز خرید متروپارک

متروپارک نیز از جمله معروف‌ترین مراکز خرید باکو است که در آن انواع فروشگاه‌های لباس، لوازم آرایشی، عطر، لوازم الکترونیکی و … به همراه کافه‌ها و رستوران‌ها و محلی برای سرگرمی و بازی کودکان وجود دارند. مرکز خرید متروپارک در خیابان تبریز و در روبروی ایستگاه متروی «ناریمانوف» قرار گرفته است. اگر در سفر خود به باکو خودرو اجاره کردید و با خودروی خود قصد رفتن به این مرکز خرید را داشتید، نگران جای پارک نباشید. چرا که مرکز خرید متروپارک پارکینگی بزرگ با ظرفیت ۳۵۰ خودرو در خود دارد.

مشاهده آدرس در گوگل مپ

 

مراکز خرید باکو آذربایجان
خرید در باکو ؛ متروپارک از جمله معروف‌ترین مراکز خرید باکو است که در آن انواع فروشگاه‌های لباس، لوازم آرایشی، عطر، لوازم الکترونیکی و … به همراه کافه‌ها و رستوران‌ها و محلی برای سرگرمی و بازی کودکان وجود دارند
مراکز خرید باکو آذربایجان
خرید در باکو ؛ اگر در سفر خود به باکو خودرو اجاره کردید و با خودروی خود قصد رفتن به مرکز خرید متروپارک را داشتید، نگران جای پارک نباشید. چرا که مرکز خرید متروپارک پارکینگی بزرگ با ظرفیت ۳۵۰ خودرو در خود دارد.
خرید در باکو
خرید در باکو ؛ مرکز خرید متروپارک در خیابان تبریز و در روبروی ایستگاه متروی «ناریمانوف» قرار گرفته است.

 

  • مرکز خرید پارک بلوار

بلوار باکو را در مطالب قبلی زرین‌نما بلاگ معرفی کردیم و گفتیم که در سفر خود به باکو حتما سری به این تفریحگاه ساحلی معروف و سرسیز شهر که عصرها همه اهالی را در خود جمع می‌کند بزنید. در این مطلب نیز توصیه ما این است که بعد از رفتن به بلوار باکو حتما سری هم به مرکز خرید پارک بلوار که مرکز خریدی شیک و زیبا است، بزنید. در واقع با رفتن به بلوار باکو در یک روز می‌توانید کلی کار لذت بخش را یکجا انجام دهید: تماشای خط ساحلی زیبا و فریبنده دریای خزر، سوار قایق شدن، لذت بردن از زیبایی طبیعت، سرگرم شدن در پارک‌ها و در نهایت تجربه خریدی لذت بخش در مرکز خرید پارک بلوار. این مرکز خرید درهای خود را در سال ۲۰۱۰ به روی مشتریانش گشود و امروزه یکی از مکان‌های محبوب در بین گردشگران محسوب می‌شود. در مرکز خرید پارک بلوار، امکانات فراوانی نظیر سینما، انواع فروشگاه‌ها با برندهای مختلف، پارکینگ، محل بازی و سرگرمی کودکان و انواع کافه‌ها و رستوران‌ها وجود دارند که می‌توانید علاوه بر خرید از آن‌ها نیز استفاده کنید.

مشاهده آدرس در گوگل مپ

 

مراکز خرید باکو آذربایجان
خرید در باکو ؛ با رفتن به بلوار باکو در یک روز می‌توانید کلی کار لذت بخش را یکجا انجام دهید: تماشای خط ساحلی زیبا و فریبنده دریای خزر، سوار قایق شدن، لذت بردن از زیبایی طبیعت، سرگرم شدن در پارک‌ها و در نهایت تجربه خریدی لذت بخش در مرکز خرید پارک بلوار.
خرید در باکو
خرید در باکو ؛ مرکز خرید بلوار پارک درهای خود را در سال ۲۰۱۰ به روی مشتریانش گشود و امروزه یکی از مکان‌های محبوب در بین گردشگران محسوب می‌شود.
مراکز خرید باکو آذربایجان
خرید در باکو ؛ در مرکز خرید پارک بلوار، امکانات فراوانی نظیر سینما، انواع فروشگاه‌ها با برندهای مختلف، پارکینگ، محل بازی و سرگرمی کودکان و انواع کافه‌ها و رستوران‌ها وجود دارند که می‌توانید علاوه بر خرید از آن‌ها نیز استفاده کنید.

 

  • مرکز خرید پورت باکو

مرکز خرید پورت باکو در سال ۲۰۱۴ افتتاح شده است و به عنوان بزرگترین و جدیدترین مرکز خرید شهر باکو شناخته می‌شود. همانند سایر مراکز خرید، در مرکز خرید پورت باکو نیز می‌توانید انواع برندهای معروف بین‌المللی را در انواع زمینه‌های لباس، لواز آرایشی و بهداشتی، عطر و … را پیدا کنید. شاید بتوان پورت باکو را با توجه به جدید بودنش، شیک‌ترین و با کلاس‌ترین مرکز خرید باکو دانست.

مشاهده آدرس در گوگل مپ

 

مراکز خرید باکو آذربایجان
خرید در باکو ؛ مرکز خرید پورت باکو در سال ۲۰۱۴ افتتاح شده است و به عنوان بزرگترین و جدیدترین مرکز خرید شهر باکو شناخته می‌شود.
مراکز خرید باکو آذربایجان
خرید در باکو ؛ همانند سایر مراکز خرید، در مرکز خرید پورت باکو نیز می‌توانید انواع برندهای معروف بین‌المللی را در انواع زمینه‌های لباس، لواز آرایشی و بهداشتی، عطر و … را پیدا کنید.
خرید در باکو
خرید در باکو ؛ شاید بتوان پورت باکو را با توجه به جدید بودنش، شیک‌ترین و با کلاس‌ترین مرکز خرید باکو دانست.

 

  • مرکز خرید گانجلیک

مرکز خرید گانجلیک، مرکز خریدی چهار طبقه و با وسعت پنجاه هزار متر مربع بوده و دارای انواع برندهای داخلی است. این مرکز خرید در نزدیکی ایستگاه متروی گانجیک قرار داد و دسترسی به آن بسیار آسان است. همانند سایر مراکز خرید باکو، در این مرکز خرید نیز می‌توانید از انواع فروشگاه‌ها، سینماها، کافه‌ها و رستوران‌ها لذت ببرید.

مشاهده آدرس در گوگل مپ

 

خرید در باکو
خرید در باکو ؛ مرکز خرید گانجلیک، مرکز خریدی چهار طبقه و با وسعت پنجاه هزار متر مربع بوده و دارای انواع برندهای داخلی است.
خرید در باکو
خرید در باکو ؛ مرکز خرید گانجلیک در نزدیکی ایستگاه متروی گانجیک قرار داد و دسترسی به آن بسیار آسان است.
خرید در باکو
خرید در باکو ؛ همانند سایر مراکز خرید باکو، در این مرکز خرید نیز می‌توانید از انواع فروشگاه‌ها، سینماها، کافه‌ها و رستوران‌ها لذت ببرید.

 

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید. برای مشاوره در زمینه مسافرت، رزرو بلیط و هتل، می‌توانید با «زرین‌نما» تماس بگیرید.

منبع : tripadvisor و bakuexplorer

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *