جشنواره قایق سواری ونیز ایتالیا ۲۰۱۷

هنگامی که صحبت از ونیز ایتالیا می‌شود، اولین چیزی که به ذهن می‌رسد، قایق‌سواری در کانال‌ها و آب‌های ونیز است. در ادامه با ما همراه باشید تا سفری رویایی به ونیز داشته و با جشنواره قایق سواری ونیز ایتالیا آشنا شوید.

جشنواره قایق سواری ونیز که با نام Regata Storica شناخته می‌شود، یکی از مهم‌ترین رویدادهای سنتی در ونیز است. این رویداد هر سال و در اولین یکشنبه سپتامبر برگزار می‌شود و امسال نیز در تاریخ سوم سپتامبر ۲۰۱۷ برگزار خواهد شد. جشنواره قایق سواری شامل دو بخش است : رژه سنتی قایق‌ها و چند سری مسابقات پاروزنی. در این مقاله قصد داریم که سری به تاریخچه برگزاری این جشنواره زده و اطلاعاتی را در رابطه با جشنواره امسال و نحوه شرکت در آن را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

 

تاریخچه جشنواره قایق سواری ونیز ایتالیا:

سالیان درازی است که قایق‌سواری جزئی از زندگی معمولی ونیزی‌ها است و به همین دلیل نیز علاقه زیادی به قایق و قایق‌ سواری دارند. تاریخ برگزاری اولین مسابقات قایق سواری در ونیز به قرن سیزدهم بازمی‌گردد؛ ولی جشنوراه قایق سواری ونیز ریشه در سال ۱۸۴۱ دارد، وقتی که شهردار وقت ونیز درخوست اجرای مسابقات قایق سواری را داد. این امر فرصتی برای قایق سوارن شد تا بتوانند مهارت‌های خود را به دیگران نشان دهند و از طرف مردم نیز مورد استقبال قرار گرفت. از آن به بعد نیز با کمی تغییرات و افزوده شدن قسمت‌هایی به مسابقات، جشنواره مسابقات قایق سواری ونیز به شکل امروزی آن درآمد.

 

جشنواره قایق سواری ونیز ۲۰۱۷
سالیان درازی است که قایق‌سواری جزئی از زندگی معمولی ونیزی‌ها است و به همین دلیل نیز علاقه زیادی به قایق و قایق‌ سواری دارند

 

جشنواره قایق سواری ونیز ۲۰۱۷
تاریخ برگزاری اولین مسابقات قایق سواری در ونیز به قرن سیزدهم بازمی‌گردد

 

جشنواره قایق سواری ونیز ۲۰۱۷

 

جشنواره قایق سواری ونیز در سال ۲۰۱۷:

این جشنواره در روز ۳۱ آگوست و با معرفی تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات آغاز شده و در روز یکشنبه، سوم سپتامبر نیز مسابقات و برنامه‌های اصلی اجرا خواهند شد. این جشنواره برنامه‌ها و قسمت‌های مختلفی خواهد داشت و در صورتی که قصد شرکت در آن را داشته باشید، بهتر است برنامه‌ای از آن را همراه خود داشته باشید تا زمان‌بندی‌های دقیق جشنواره را داشته باشید.

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های جشنواره رژه سنتی قایق‌ها است که در آن ده‌ها قایق رنگارنگ، که به سبک قرن شانزدهم طراحی شده‌اند، رژه را انجام می‌دهند. بعد از رژه نیز بخش‌های مختلف مسابقات پاروزنی در شروع می‌شود که بخش جذاب دیگر این جشنواره است. نکته جالب درباره این مسابقات این است که هریک از قایق‌ها رنگ منحصر به فردی در این مسابقات دارند و برنده مسابقه بر اساس رنگش شناخته می‌شود و نه شماره‌اش!!

 

جشنواره قایق سواری ونیز ۲۰۱۷
یکی از جذاب‌ترین بخش‌های جشنواره رژه سنتی قایق‌ها است که در آن ده‌ها قایق رنگارنگ، که به سبک قرن شانزدهم طراحی شده‌اند، رژه را انجام می‌دهند

 

جشنواره قایق سواری ونیز ۲۰۱۷
نکته جالب درباره این مسابقات این است که هریک از قایق‌ها رنگ منحصر به فردی در این مسابقات دارند و برنده مسابقه بر اساس رنگش شناخته می‌شود و نه شماره‌اش!!

 

جشنواره قایق سواری ونیز ۲۰۱۷

جشنواره قایق سواری ونیز ۲۰۱۷

جشنواره قایق سواری ونیز ۲۰۱۷

 

جشنواره قایق‌ سواری ونیز را می‌توان از جمله هیجانی‌ترین جشنواره‌های قایق‌سواری دانست. پیشنهاد می‌کنیم که اگر قصد سفر به ونیز را دارید برنامه خود را به گونه‌ای تنظیم کنید در این جشنواره شرکت کنید. امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید. برای مشاوره در زمینه مسافرت، رزرو بلیط و هتل، می‌توانید با «زرین‌نما» تماس بگیرید.

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *