جشنواره موسیقی رین فارست مالزی

جشنواره موسیقی رین فارست مالزی جشنواره‌ای منحصر به فرد است که نوازندگان شناخته‌شده و بین‌المللی مشهور سراسر جهان را به همراه نوازندگان معروف بومی در جزیره‌ای افسانه‌ای به نام « جزیره بورنئو » دور هم جمع می‌کند. در ادامه با « زرین‌نما بلاگ » همراه باشید تا در مورد جشنواره رین فارست مالزی بیشتر بدانید.

در جشنواره موسیقی رین فارست مالزی ورک‌شاپ‌ها و کارگاه‌های آموزشی همراه با سخنرانی‌های مختلف و اجراهایی متنوع وجود دارند که برای شرکت‌کنندگان در آن لذت‌بخش می‌باشند. همچنین در مکان برگزاری این جشنواره غرفه‌هایی متنوع از غذاها و نوشیدنی‌ها، غرفه‌هایی برای ارائه کارهای هنری و صنایع دستی، محلی برای ارائه یادبودهای مراسم وسی‌دی‌های اجراهای هنرمندان به شرکت‌کنندگان و ارائه سوغات منطقه « ساراواک » وجود دارند که زیبایی این فستیوال را چند برابر می‌کند.

 

 

جشنواره رین فارست مالزی
جشنواره رین فارست مالزی جشنواره‌ای منحصر به فرد است که نوازندگان شناخته‌شده و بین‌المللی مشهور سراسر جهان را به همراه نوازندگان معروف بومی در جزیره‌ای افسانه‌ای به نام « جزیره بورنئو » دور هم جمع می‌کند.

 

جشنواره رین فارست مالزی
جشنواره موسیقی رین فارست مالزی در قلب جنگل بورنئو با موسیقی جهانی در مکانی افسانه‌ای و فضایی زیبا، سرسبز و شاداب، تجربه‌ای به یادماندنی برای شرکت‌کنندگان خواهد بود.

 

تاریخچه جشنواره موسیقی رین فارست مالزی :

این جشنواره برای اولین بار در سال ۱۹۹۸ توسط تعدادی موسیقی‌دان و افراد مشهور و مقامات ساراواک تنها با تعداد معدودی شرکت‌کننده بنیان‌گذاری شده و شروع به کار کرد. ولی در حال حاضر این جشنوراه، ریدادی بسیار مهم در کشور مالزی به حساب می‌آید که بیش از بیست هزار نفر در آن شرکت می‌کنند. هنرمندان شرکت‌کننده در این جشنواره از سراسر مالزی و همینطور استرالیا، کلمبیا، ایرلند، آفریقا و … به این جشنواره می آیند.

 

در این جشنواره هر نوع موسیقی که تصورش کنید، می‌توانید پیدا کنید: موسیقی‌های سنتی و انواع موسیقی‌های جدید. ولی در جشنواره رین فارست مالزی بر استفاده از آلات موسیقی سنتی تاکید شده و آلات موسیقی جدید به ندرت در آن دیده می‌شوند.

 

جشنواره رین فارست مالزی
جشنواره رین فارست مالزی ؛ این جشنواره برای اولین بار در سال ۱۹۹۸ توسط تعدادی موسیقی‌دان و افراد مشهور و مقامات ساراواک تنها با تعداد معدودی شرکت‌کننده بنیان‌گذاری شده و شروع به کار کرد.

 

جشنواره رین فارست مالزی
جشنواره رین فارست مالزی ؛ در حال حاضر این جشنوراه، ریدادی بسیار مهم در کشور مالزی به حساب می‌آید که بیش از بیست هزار نفر در آن شرکت می‌کنند.

 

جشنواره رین فارست مالزی
جشنواره رین فارست مالزی ؛ هنرمندان شرکت‌کننده در این جشنواره از سراسر مالزی و همینطور استرالیا، کلمبیا، ایرلند، آفریقا و … به این جشنواره می آیند.

 

جشنواره رین فارست مالزی
در جشنواره رین فارست مالزی هر نوع موسیقی که تصورش کنید، می‌توانید پیدا کنید: موسیقی‌های سنتی و انواع موسیقی‌های جدید.

 

جشنواره رین فارست مالزی
جشنواره رین فارست مالزی ؛ در اینجشنواره بر استفاده از آلات موسیقی سنتی تاکید شده و آلات موسیقی جدید به ندرت در آن دیده می‌شوند.

 

جشنواره موسیقی رین فارست مالزی در قلب جنگل بورنئو، برای شرکت‌کنندگان لحظاتی شاد و فراموش‌نشدنی را تضمین می‌کند. چرا که موسیقی جهانی در مکانی افسانه‌ای با فضایی زیبا، سرسبز و شاداب، تجربه‌ای به یادماندنی برای شرکت‌کنندگان خواهد بود.

 

لازم به ذکر است که این جشنواره از تاریخ چهاردهم تا شانزدهم جولای ۲۰۱۷ (بیست و سم تا بیست و پنجم تیر ماه ۱۳۹۶) در منطقه ساراواک برگزار خواهد شد که آدرس دقیق آن را می‌توانید در تصویر زیر مشاهده بفرمایید.

 

جشنواره رین فارست مالزی
جشنواره رین فارست مالزی ؛ مشاهده آدرس در گوگل مپ

 

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید. برای مشاوره در زمینه مسافرت، رزرو بلیط و هتل، می‌توانید با «زرین‌نما» تماس بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این جشنواره می‌توانید به وبسایت رسمی آن به آدرس www.rwmf.net مراجعه فرمایید.

 

منبع : wikipedia و rwmf

 

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *