برگزاری تورهای تابستانی ترکیه در سال ۹۶

ترکیه یکی از کشورهای همسایه ایران، و با جاذبه‌های گردشگری فراوان است. زیبایی‌های بی‌شمار ترکیه و آب و هوای مناسب آن، باعث شده که این کشور و شهرهای زیبای آن مثل بدروم، کوش آداسی، مارماریس، استانبول، آنتالیا و … تبدیل به یکی از مقاصد گردشگری اصلی ایرانیان به خصوص در فصل تابستان باشد. اگر به دنبال تور ترکیه تابستان ۹۶ هستید، این مطلب را از دست ندهید.

اطلاعاتی درباره ترکیه:

زیبایی‌ها و دیدنی‌های بی بدیل بدروم، بهشت گردشگری ترکیه یعنی شهر مارماریس، زیباترین شهر بندری ترکیه یعنی کوش آداسی، گنبدهای زیبای استانبول، سواحل زیبا و به یادماندنی آنتالیا و استراحتگاه‌‌های ساحلی این شهر، ترکیه را تبدیل به یکی از بهترین مقصدهای گردشگری کرده‌اند. با توجه به اینکه سفر به کشور ترکیه بدون نیاز به ویزا برای ایرانیان امکان‌پذیر است، این کشور از جمله مقصدهای سفر ایرانیان به خصوص در تعطیلات تابستانی به حساب می‌آید.

ترکیه توسط کوه‌های بلند و دریاهای آزاد احاطه شده و از سه طرف به دریا راه دارد. دریاهای سیاه و مرمره، اژه و مدیترانه از طریق دو تنگه بسفر و داردانل به دریاهای آزاد مرتبط می‌شوند و از لحاظ جغرافیایی موقعیت مناسبی به این کشور می‌دهند. آب و هوای شهرهای مختلف ترکیه متفاوت است. شهرهای ساحلی این کشور آب و هوایی مدیترانه‌ای داشته و بخش‌های شرق و شمال شرقی ترکیه آب و هوایی کوهستانی دارند. به همین خاطر گفته می‌شود که می‌توان در هر موقعی از سال چهار فصل را در ترکیه پیدا کرد. اما به اعتقاد بسیاری بهترین زمان برای مسافرت به ترکیه فصل تابستان است.

با توجه به مسافرین زیادی که ترکیه را به عنوان مقصد گردشگری خود در تابستان انتخاب می‌کنند و استقبال فراوانی که از توررهای تابستانی ترکیه می‌شود، تورهای لوکس و جذابی را برایتان تدارک دیده‌ایم که در ادامه می‌توانید لیست آن‌ها را مشاهده کرده و برای مشاهده جزئیات تور، به صفحه مربوطه تور مراجعه کنید:

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با تورها و یا سفر به ترکیه، می‌توانید با کارشناسان ما در زرین‌نما تماس بگیرید.

 

تور ترکیه تابستان ۹۶
بدروم، یکی از زیباترین شهرهای ترکیه و از جمله مقاصد گردشگری ایرانیان در فصل تابستان

 

 

تور ترکیه تابستان ۹۶
تور ترکیه تابستان ۹۶ ؛ مارماریس ،‌ بهشت گردشگری ترکیه

 

تور ترکیه تابستان ۹۶
کوش آداسی ، یکی از زیباترین شهرهای بندری ترکیه

 

 

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *