تورهای ویژه زرین نما

ایام تعطیلات و مخصوصا تعطیلات تابستان، بهترین فرصت برای سفر و گردشگری است، ما نیز برای شما تورهای متنوع (از تور اقتصادی گرفته تا تور لوکس و لاکچری) و با کیفیت به سراسر جهان در نظر گرفته‌ایم. در لیست زیر می‌توانید تورهای ویژه زرین نما برای تابستان ۹۶ را مشاهده کرده و تنها با یک تماس با کارشناسان ما، آن‌ها را رزرو نمایید.

 

  • تور تابستانی روسیه ۹۶، مسکو و سن پترزبورگ

برای سفر به روسیه ما به شما تور ترکیبی ویژه مسکو و سن پترزربورگ را پیشنهاد می‌کنیم که امکانات منحصر به فردی را به شما ارائه می‌دهد. این تور تابستانی ویژه هفته آخر مرداد بوده و دارای بهترین امکاناتی است که از یک تور مسافرتی خوب انتظار دارید؛ این تور شامل بلیط رفت و برگشت (سفر با ایرباس مدرن)، اقامت در هتل‌های لوکس، راهنمای فارسی زبان در تور، بازدید بیش از ۴۰ مکان گردشگری، و بیمه مسافرتی است. شما تنها با داشتن یک پاسپورت و تنها با یک تماس با زرین نما، می‌توانید با این تور یک سفر فوق‌العاده به شهرهای سن پترزبورگ و مسکو را تجربه کنید. برای مشاهده جزئیات این تور می‌توانید به صفحه مخصوص تور روسیه مراجعه کنید.

تورهای ویژه زرین نما

تور تابستان ۹۶ - تور ویژه روسیه
تور تابستان ۹۶ – تور ویژه روسیه

 

 

  • تور ویژه تابستانی بلغارستان، وارنا

تور وارنا یکی از محبوب‌ترین و لذتبخش‌ترین تورهای تابستانی به اروپا است. تور وارنا به مقصد سواحل طلایی بلغارستان است، جایی که گردشگرانی از اروپا، آسیا و دیگر نقاط جهان را به خود جذب می‌کند. هتل‌های لوکس و سواحل تفریحی جذاب و دیدنی، تور وارنا را در ایران نیز بسیار محبوب کرده است. برای مشاهده جزئیات این تور نیز می‌توانید به صفحه ویژه تور وارنا مراجعه کنید.

 

تورهای ویژه زرین نما

تور تابستان ۹۶ - تور ویژه بلغارستان
تور تابستان ۹۶ – تور ویژه بلغارستان

 

اگر به این تورها علاقه دارید و یا دوست دارید اطلاعات بیشتری در مورد آن داشته باشید و شرایط دقیق را بدانید، یا برای انتحاب آن مردد هستید و نیاز به مشاوره دارید، کافی است با کارشناسان ما از راه‌های زیر تماس بگیرید:

  • با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۷۹۰۵۹۰ تماس بگیرید.
  • به تلگرام ما پیام بدهید. کافی است شماره تلگرام ما را ذخیره کنید: ۰۹۰۲۱۷۹۰۵۹۰
  • می‌توانید به ما حضوری سر بزنید! آدرس ما، تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، پلاک ۴۰، شرکت خدمات جهانگردی زرین نما.

 

اگر دنبال تورهای دیگری به صورت سفارشی و قیمت‌های متفاوت هستید، کافیست با شماره ۰۲۱۸۸۷۹۰۵۹۰ تماس بگیرید!!