تصاویر باورنکردنی لندن در شب

لندن یکی از زیباترین و پربازدیدترین شهرهای دنیا است که گردشگران سراسر دنیا را جذب تاریخ، فرهنگ و جاذبه‌های بی‌نظیر خود می‌کند. لندن از جمله شهرهایی به حساب می‌آید که در شب زیبایی‌های آن دوچندان می‌شود. به همین دلیل در این پست از « زرین‌نما بلاگ » تصاویر لندن در شب را برایتان آماده کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

 

شهر لندن پایتخت انگلستان و پادشاهى متحد بریتانیا است. این شهر همچنین بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در بریتانیا و بزرگترین ناحیه شهری از نظر مساحت در اروپا نیز هست. این شهر که در کنار رود تیمز قرار دارد قدمتی دو هزار ساله دارد و تاریخ ساخت آن به دوران روم باستان برمی‌گردد. سیتی لندن به عنوان هسته تاریخی لندن تاحدود زیادی حفظ شده است و از قرن ۱۹ میلادی توسعه این شهر شروع شده و امروزه این شهر مهم‌ترین شهر انگلستان به شمار می‌آید و ساختار اداری بسیار گسترده‌ای دارد. همچنین شهردار لندن به عنوان شهردار نمونه انتخاب شده است. جیسون هاوکس، متخصص عکاسی هوایی، در کتاب مصور خود با عنوان «لندن از آسمان» تصاویری از شهر لندن در هنگام شب منتشر کرده است.

  • تصاویر لندن در شب ؛ چشم لندن (London eye)

چشم لندن یا چرخ هزاره بلندترین چرخ و فلک اروپا با ارتفاع ۱۳۵ متر است که به عنوان یکی از جاذبه‌های توریستی لندن محسوب می‌گردد.

 

تصاویر لندن در شب
عکس لندن در شب ؛ چشم لندن یا چرخ هزاره بلندترین چرخ و فلک اروپا با ارتفاع ۱۳۵ متر است که به عنوان یکی از جاذبه‌های توریستی لندن محسوب می‌گردد.

 

  • تصاویر لندن در شب ؛ ساوت بانک لندن (South Bank)

ساوت بانک یک ناحیه در لندن مرکزی است. این ناحیه به دلیل قرارگیری در کنار رود «تیمز» از مناطق گردشگری مهم لندن محسوب میشود. چشم لندن و تئاتر سلطنتی ملی از مکان‌های گردشگری ناحیه ساوت بانک محسوب میشوند.

 

تصاویر لندن در شب
عکس لندن در شب ؛ ساوت بانک یک ناحیه در لندن مرکزی است. این ناحیه به دلیل قرارگیری در کنار رود «تیمز» از مناطق گردشگری مهم لندن محسوب میشود. چشم لندن و تئاتر سلطنتی ملی از مکان‌های گردشگری ناحیه ساوت بانک محسوب میشوند.

 

  • تصاویر لندن در شب ؛ میدان لستر (Leicester Square)

میدان لستر یک میدان عابر پیاده در شهر لندن است که در ناحیه West End of London قرار دارد. این میدان در سال ۱۶۷۰ میلادی بنیان‌گذاری شده و از مناطق عیان‌نشین شهر لندن محسوب می‌شده است.

 

تصاویر لندن در شب
عکس لندن در شب ؛ میدان لستر یک میدان عابر پیاده در شهر لندن است که در ناحیه West End of London قرار دارد. این میدان در سال ۱۶۷۰ میلادی بنیان‌گذاری شده و از مناطق عیان‌نشین شهر لندن محسوب می‌شده است.

 

  • تصاویر لندن در شب ؛ هرودس (Harrods)

ساختمان شرکت « هردوس » یکی از زیباترین نماهای شهر لندن در شب به حساب می‌آید که چشم‌انداز منحصر به فردی را دارد.

 

تصاویر لندن در شب
عکس لندن در شب ؛ ساختمان شرکت « هردوس » یکی از زیباترین نماهای شهر لندن در شب به حساب می‌آید که چشم‌انداز منحصر به فردی را دارد.

 

  • تصاویر لندن در شب ؛ هاید پارک (Hyde Park)

هاید پارک از بزرگترین پارکهای شهر لندن و یکی از پارکهای سلطنتی این شهر است که توسط دریاچه « سرپنتاین » به دو نیم تقسیم می‌شود.

 

تصاویر لندن در شب
عکس لندن در شب ؛ هاید پارک از بزرگترین پارکهای شهر لندن و یکی از پارکهای سلطنتی این شهر است که توسط دریاچه « سرپنتاین » به دو نیم تقسیم می‌شود.

 

  • تصاویر لندن در شب ؛ ورزشگاه او۲ آرنا (The O2 Arena)

ورزشگاه او۲ آرنا لندن ورزشگاهی چند منظوره در شهر لندن است که در سال ۲۰۰۷ میلادی تاسیس شده و ظرفیت آن ۲۰۰۰۰ نفر است. مسابقات بسکتبال و ژیمناستیک بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۲ و بسکتبال با ویلچر پارالمپیک تابستانی ۲۰۱۲ در این مجموعه برگزار شده است.

 

تصاویر لندن در شب
عکس لندن در شب ؛ ورزشگاه او۲ آرنا لندن ورزشگاهی چند منظوره در شهر لندن است که در سال ۲۰۰۷ میلادی تاسیس شده و ظرفیت آن ۲۰۰۰۰ نفر است.

 

  • تصاویر لندن در شب ؛ پیکدیلی سیرکوس (Piccadilly Circus)

پیکدیلی سیرکوس تقاطعی در ناحیه وست اند لندن، شهر وست‌ مینستر است و در نزدیکی مناطق خرید و تفریحی وست اند قرار دارد. پیکدیلی سیرکوس به دلیل داشتن تابلوهای تبلیغاتی بزرگ نئون و صفحه‌های نمایش ویدئویی یکی از جاذبه‌های گردشگری لندن محسوب میشود که در شب زیبایی‌های آن چند برابر می‌شود.

 

تصاویر لندن در شب
عکس لندن در شب ؛ پیکدیلی سیرکوس تقاطعی در ناحیه وست اند لندن، شهر وست‌ مینستر است و در نزدیکی مناطق خرید و تفریحی وست اند قرار دارد.

 

  • تصاویر لندن در شب ؛ برج شارد لندن (The Shard)

برج شارد لندن برجی هرمی شکل و ۹۵ طبقه در لندن است که در داخل آن رستوران‌ها، ادارات و آپارتمان‌های لوکسی ساخته شده است.

 

تصاویر لندن در شب
عکس لندن در شب ؛ برج شارد لندن برجی هرمی شکل و ۹۵ طبقه در لندن است که در داخل آن رستوران‌ها، ادارات و آپارتمان‌های لوکسی ساخته شده است.

 

  • تصاویر لندن در شب ؛ ساعت بیگ بن (Big Ben)

برج ساعت بیگ بن بزرگ‌ترین و معروف‌ترین برج ساعت جهان است که در شهر لندن واقع است. در واقع، بیگ بن، نام زنگ بزرگ سیزده تنی است که در داخل برج قرار دارد و سر هر ساعت هم به صدا در می‌آید.

 

تصاویر لندن در شب
عکس لندن در شب ؛ برج ساعت بیگ بن بزرگ‌ترین و معروف‌ترین برج ساعت جهان است که در شهر لندن واقع است. در واقع، بیگ بن، نام زنگ بزرگ سیزده تنی است که در داخل برج قرار دارد و سر هر ساعت هم به صدا در می‌آید.

 

امیدواریم که از این مطلب برایتان لذت برده باشید. برای مشاوره در زمینه سفر، تهیه بلیط و یا رزرو هتل، می‌توانید با «زرین‌نما» تماس بگیرید.

منبع : cnn و wikipedia

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *