تجربه سفر به آینده در پارک واقعیت مجازی چین

چین با بهره‌گیری از فناوری واقعیت مجازی در حال ساخت یک پارک عظیم علمی تخیلی است. در ادامه با زرین نما بلاگ همراه شده و از جزئیات این خبر آگاه شوید.

در این پارک که East Valley of Science and Fantasy  نام دارد، گیمرهای کنجکاو از طریق تجربه مجازی قادر به سفر به آینده، نبرد با اژدها، پرواز به فضا یا زندگی در کنار بیگانگان خواهند بود.

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های این پارک یک مجسمه غول پیکر ترانسفورمر بوده که ارتفاع آن 53 متر است. مجسمه ترانسفورمر با 750 تن فولاد یعنی در حدود وزن دو هواپیما بوئینگ 747 ساخته شده و ساخت آن 100 میلیون یوان (11 میلیون پوند) هزینه خواهد شد. برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای صورت گرفته که ساخت این پارک در ماه دسامبر به پایان خواهد رسید. این پارک در فضایی به مساحت 1.3 کیلومتر مربع و با هزینه‌ای در حدود یک میلیارد پوند ساخته خواهد شد. در ادامه می‌توانید تصاویری از این پارک را مشاهده کنید.

تجربه سفر به آینده در پارک واقعیت مجازی چین تجربه سفر به آینده در پارک واقعیت مجازی چین تجربه سفر به آینده در پارک واقعیت مجازی چین تجربه سفر به آینده در پارک واقعیت مجازی چین تجربه سفر به آینده در پارک واقعیت مجازی چین تجربه سفر به آینده در پارک واقعیت مجازی چین تجربه سفر به آینده در پارک واقعیت مجازی چین تجربه سفر به آینده در پارک واقعیت مجازی چین

منبع: ایسنا

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *