با بهترین هتل‌های شهر بدروم ترکیه آشنا شوید

بدروم یکی از شهرهای ساحلی و توریستی معروف ترکیه بوده و سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر از سراسر جهان است. این شهر ساحلی زیبا علاوه بر داشتن جاذبه‌های گردشگری زیبا و متعدد، هتل‌هایی شیک و مدرن نیز در خود دارد که در این مطلب به آن‌ها پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید تا با هتل های بدروم آشنا شوید.

 

  • Regnum Escana Hotel

هتل « رگنوم اسنا » بدروم برای موقعیت جغرافیایی خود امتیاز عالی ۹.۶ از ۱۰ را در وبسایت booking کسب کرده است. این هتل در ۱.۴ کیلومتری قلعه بدروم قرار گرفته است و اتاق‌هایی با منظره رو به دریا به مسافرین ارائه می‌دهد. از جمله امکانات این هتل می‌توان به وای فای رایگان، پارکینگ رایگان، استخر روباز، تراس، بارهایی با نوشیدنی‌های مختلف، تلویزیون‌های تخت با کانال‌های ماهواره‌ای، حمام و دسشویی‌های مجهز و تمیز و ساحل اختصاصی اشاره کرد. نزدیک‌ترین فرودگاه به این هتل، فرودگاه Bodrum-Imsik  است که در ۲۳ کیلومتری آن قرار گرفته است.

آدرس : Yokusbasi Mahallesi Sulu Hasan Caddesi No:33 Villa No: 25-26, 48400 Bodrum City, Turkey

 

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛ هتل « رگنوم اسنا » در ۱.۴ کیلومتری قلعه بدروم قرار گرفته و اتاق‌هایی با منظره رو به دریا به مسافرین ارائه می‌دهد.

 

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛ از جمله امکانات این هتل می‌توان به وای فای رایگان، پارکینگ رایگان، استخر روباز، تراس، بارهایی با نوشیدنی‌های مختلف، تلویزیون‌های تخت و ساحل اختصاصی اشاره کرد.

 

  • Costa Sariyaz Hotel

هتل « کوستا ساریاز » بدروم نیز برای موقعیت جغرافیایی خود امتیاز عالی ۹.۵ از ۱۰ را در وبسایت booking کسب کرده است و تنها با ده دقیقه پیاده‌روی از این هتل می‌توان به ساحل رسید. این هتل در منطقه‌ای آرام و دوست داشتنی از شهر بدروم قرار گرفته است و امکانات بی‌نظیری را در اختیار مسافرین قرار می‌دهد. وای فای رایگان در تمام مکان‌های عمومی این هتل قابل دسترس است. همچنین در صورت اقامت در هتل Costa Sariyaz می‌توانید از استخر زیبای این هتل و حمام آفتاب نیز بهره ببرید.

آدرس : Dr. Mumtaz Ataman Cad. No 47, 48400 Bodrum City, Turkey

 

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛ هتل « کوستا ساریاز » بدروم نیز برای موقعیت جغرافیایی خود امتیاز عالی ۹.۵ از ۱۰ را در وبسایت booking کسب کرده است و تنها با ده دقیقه پیاده‌روی از این هتل می‌توان به ساحل رسید.

 

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛ هتل « کوستا ساریاز » در منطقه‌ای آرام و دوست داشتنی از شهر بدروم قرار گرفته است و امکانات بی‌نظیری را در اختیار مسافرین قرار می‌دهد.

 

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛  وای فای رایگان در تمام مکان‌های عمومی این هتل قابل دسترس است. همچنین در صورت اقامت در هتل Costa Sariyaz می‌توانید از استخر زیبای این هتل و حمام آفتاب نیز بهره ببرید.

 

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛ هتل های بدروم ؛ هتل « کوستا ساریاز » در منطقه‌ای آرام و دوست داشتنی از شهر بدروم قرار گرفته است و امکانات بی‌نظیری را در اختیار مسافرین قرار می‌دهد.

 

  • El Vino Hotel & Suites

هتل « ال وینو » بدروم یکی از بهترین هتل‌های این شهر است که در وبسایت booking با نظرات مثبت فراوانی مواجه شده است و مسافرین این هتل در مورد محیط، ساختمان، استخر و کارکنان هتل بسیار راضی بوده‌اند. از جمله امکانات این هتل می‌توان به اتاق‌هایی راحت با بالکن‌های زیبا، استخر روباز، سینمای کوچک در هتل، رستوران‌هایی در پشت بام هتل با منظره‌ای زیبا از دریا و شهر با غذاهای دریایی خوشمزه، نوشیدنی‌های مختلف، مینی بار، تلویزیون‌های تخت با کانال‌های ماهواره‌ای، وای فای رایگان در اتاق‌ها و … اشاره کرد.

آدرس : Omurca Mah.Pamili Sok.No 14, 48400 Bodrum City, Turkey

 

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛ هتل « ال وینو » بدروم یکی از بهترین هتل‌های این شهر است که در وبسایت booking با نظرات مثبت فراوانی مواجه شده است و مسافرین این هتل در مورد محیط، ساختمان، استخر و کارکنان هتل بسیار راضی بوده‌اند.

 

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛  از جمله امکانات این هتل می‌توان به اتاق‌هایی راحت با بالکن‌های زیبا، استخر روباز، سینمای کوچک در هتل اشاره کرد

 

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛ ، رستوران‌هایی در پشت بام هتل با منظره‌ای زیبا از دریا و شهر با غذاهای دریایی خوشمزه، نوشیدنی‌های مختلف، مینی بار، تلویزیون‌هایی تخت با کانال‌های ماهواره‌ای، وای فای رایگان در اتاق‌ها و … اشاره کرد.

 

  • Eskiceshme Bodrum Marina

هتل « اسکی چشمه » بدروم برای موقعیت جغرافیایی خود امتیاز عالی ۹.۶ از ۱۰ را در وبسایت booking کسب کرده و در منطقه‌ای آرام از شهر بدروم قرار گرفته است که فاصله‌اش با قلعه بدروم ۸۰۰ متر است. از جمله امکانات این هتل نیز می‌توان به وای فای رایگان در تمام محدوده هتل، تلویزیون‌های تخت در تمامی اتاق‌ها، اتاق‌هایی با منظره‌هایی از کوه‌های زیبا، باغ‌ها و منظره شهر، حمام و دسشویی تمیز و مجهز، اجاره دادن خودرو، بارهایی با نوشیدنی‌های مختلف و … اشاره کرد. در این هتل می‌توانید دوچرخه‌هایی را به رایگان دریافت کرده و در منطقه به گردش و تفریح بپردازید. نزدیک‌ترین فرودگاه به این هتل، فرودگاه Bodrum-Milas است که در ۴۵ کیلومتری هتل واقع شده است.

آدرس :‌ Eskiçeşme Mahallesi Poyraz Sokak No:10, 48400 Bodrum City, Turkey

 

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛ هتل « اسکی چشمه » بدروم برای موقعیت جغرافیایی خود امتیاز عالی ۹.۶ از ۱۰ را در وبسایت booking کسب کرده و در منطقه‌ای آرام از شهر بدروم قرار گرفته است که فاصله‌اش با قلعه بدروم ۸۰۰ متر است.

 

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛ از جمله امکانات هتل اسکی چشمه می‌توان به وای فای رایگان در تمام محدوده هتل، تلویزیون‌های تخت در تمامی اتاق‌ها و … اشاره کرد.

 

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛  در این هتل می‌توانید دوچرخه‌هایی را به رایگان دریافت کرده و در منطقه به گردش و تفریح بپردازید. نزدیک‌ترین فرودگاه به این هتل، فرودگاه Bodrum-Milas است که در ۴۵ کیلومتری هتل واقع شده است.

 

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛  از جمله امکانات هتل اسکی چشمه می‌توان به وای فای رایگان در تمام محدوده هتل، اجاره دادن خودرو، بارهایی با نوشیدنی‌های مختلف و … اشاره کرد.

 

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛  از جمله امکانات هتل اسکی چشمه می‌توان به اتاق‌هایی با منظره‌هایی از کوه‌های زیبا، باغ‌ها و منظره شهر، حمام و دسشویی تمیز و مجهز و … اشاره کرد.

 

  • Sign by Ersan

هتل Sign by Ersan که مخصوص بزرگسالان است نیز در منطقه‌ای مناسب از شهر بدروم قرار گرفته و امتیاز ۹.۳ را از کاربران وبسایت booking را برای موقعیت جغرافیایی خود بدست آورده است. این هتل به مسافرین خود ساحل خصوصی، آبگرم و استخر روباز ارائه می‌دهد.

آدرس : Icmeler Mevkii Pk.357 Mugla, 48400 Bodrum City, Turkey

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛ هتل Sign by Ersan که مخصوص بزرگسالان است نیز در منطقه‌ای مناسب از شهر بدروم قرار گرفته و امتیاز ۹.۳ را از کاربران وبسایت booking را برای موقعیت جغرافیایی خود بدست آورده است.

 

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛ هتل Sign by Ersan از جمله بهترین هتل‌های شهر بدروم ترکیه است که اتاق‌هایی زیبا و تمیز دارد

 

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛ هتل های بدروم ؛ هتل Sign by Ersan از جمله بهترین هتل‌های شهر بدروم با فضای تمیز و شیک است

 

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛ هتل Sign by Ersan یکی از زیباترین هتل های بدروم با فضایی مناسب و زیبا

 

هتل های بدروم
هتل های بدروم ؛ هتل Sign by Ersan که مخصوص بزرگسالان است نیز در منطقه‌ای مناسب از شهر بدروم قرار گرفته و امتیاز ۹.۳ را از کاربران وبسایت booking را برای موقعیت جغرافیایی خود بدست آورده است.

 

 

امیدواریم که این مطلب برایتان مفید بوده باشد. برای مشاوره در زمینه مسافرت، رزرو بلیط و هتل، می‌توانید با «زرین‌نما» تماس بگیرید.

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *