بهترین مقصدهای گردشگری در فصل بهار

فصل بهار را به خاطر زیبایی‌ها و آب و هوای دلپذیرش، عروس فصل‌ها می‌نامند. مسافرین زیادی با توجه به تعطیلات بهار، این فصل را برای مسافرت انتخاب می‌کنند. بعضی از مقاصد گردشگری بهترین مکان برای مسافرت در فصل بهار هستند. ولی مسافرینی که قصد سفر در این فصل را دارند با این مقاصد آشنا نیستند. در این پست با “زرین‌نما بلاگ” همراه باشید تا با بهترین مقصدهای گردشگری در بهار و در قاره آسیا آشنا شوید.

  • پوکت ، تایلند

پوکت ترکیبی بی‌نظیر از مناظر دیدنی و جذاب، غروب گرمسیری خیره‌کننده، سواحل سفید روستایی، دریای آبی گرم و هرچیزی که شما بعد از زمستان نیاز دارید را برایتان فراهم می‌کند. تعطیلات بهاری شما با غذاهای رنگارنگ، ورزش‌‌های آبی متنوع و جاذبه‌های گردشگری گوناگون تبدیل به تعطیلاتی به یادماندنی در پوکت تایلند خواهد شد.

پوکت تایلند، یکی از بهترین مقصدهای گردشگری در بهار
پوکت تایلند، یکی از بهترین مقصدهای گردشگری در بهار

 

پوکت ترکیبی بی‌نظیر از مناظر دیدنی و جذاب | مقصدهای گردشگری در بهار
پوکت ترکیبی بی‌نظیر از مناظر دیدنی و جذاب، غروب گرمسیری خیره‌کننده و منظره ساحلی

 

  • ساپورو ، ژاپن

اگر پس از یک زمستان سرد تصمیم به یک استراحت عالی در بهار گرفته‌اید، ساپورو یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما است. این شهر در راه شمالی هوکایدو قرار گرفته است. در شهر ساپورو می‌توانید از دیدن شکوفه‌های گیلاس در فصل بهار که با نام “هانامی” شناخته می‌شوند، بیشترین لذت ممکن را ببرید. در این شهر با رفتن به پارک مارویاما (Maruyama Park) می‌توانید منظره‌هایی فراموشی نشدنی از رنگ صورتی شکوفه‌های درختان گیلاس را ببینید. همچنین می‌توانید به پارک مورمونا (Moerenuma Park) رفته و از مناظر دیدنی شکوفه‌های بنفش یاس در این پارک خاطراتی به یادماندنی را برای خود داشته باشید.

ساپورو بهترین مکان برای تعطیلات پس از یک زمستان سرد | مقصدهای گردشگری در بهار
ساپورو بهترین مکان برای تعطیلات پس از یک زمستان سرد

 

مناظری از شکوفه‌های درختان گیلاس | مقصدهای گردشگری در بهار
مناظری از شکوفه‌های درختان گیلاس در ساپوروی ژاپن

 

  • سنگاپور

سنگاپور شهری مناسب برای شکستن طلسم زمستان سرد و طولانی و بالا بردن آدرنالین است. سنگاپور جاذبه‌های متعددی دارد. که از جمله آن‌ها می‌توان به استودیو یونیورسال سنگاپور، سنتوسا، پارک پرندگان ژوراونگ (Juraong) و باغ‌های خلیج مارینا اشاره کرد. غذاهای خوردنی این شهر و مراکز خرید شگفت‌انگیز سنگاپور را هم به لیست جاذبه‌‌های سنگاپور اضافه کنید.

سنگاپور، با جاذبه‌های گردشگری فراوان | بهترین مقصدهای گردشگری در بهار
سنگاپور، با جاذبه‌های گردشگری فراوان

 

اغ‌های خلیج مارینا در سنگاپور | مقصدهای گردشگری در بهار
باغ‌های خلیج مارینا در سنگاپور

 

ارک پرندگان ژوراونگ (Juraong) در سنگاپور | مقصدهای گردشگری در بهار
پارک پرندگان ژوراونگ (Juraong) در سنگاپور

 

  • سئول، کره جنوبی

چشم‌اندازهای شگفت‌انگیز بهاری سئول این شهر را تبدیل به یکی از بهترین مقصدهای گردشگری در بهار کرده است. این شهر ترکیبی از آسمان خراش‌های مدرن و معادن باستانی بودایی است. و در فصل بهار شکوفه‌‌های درختان گیلاس به آن رنگ و بوی دیگری می‌بخشند. کافی است در بهار به سئول سفر کرده و در مسیر ۱.۷ کیلومتری Yunjung به گردش بپردازید. این مسیر با ۱۸۰۰ درخت با شکوفه‌های گیلاس یکی از بهترین مناظر در فصل بهار است. همچنین در سفر به سئول، پارک دریاچه‌ای ایلسان را با شکوفه‌های رنگارنگش از دست ندهید. می‌توانید سفر خود را با سفری به کوه‌های یوانگویسان (Yeongcwhisan) که پوشیده از گلهای آزالیا هستند به پایان برسانید.

سئول با جاذبه‌‌های گردشگری فراوان | مقصدهای گردشگری در بهار
سئول با جاذبه‌‌های گردشگری فراوان

 

مسیر Yunjung با ۱۸۰۰ درخت گیلاس | مقصدهای گردشگری در بهار
مسیر Yunjung با ۱۸۰۰ درخت گیلاس

 

کوه‌های یوانگویسان (Yeongcwhisan) پوشیده از گلهای آزالیا | مقصدهای گردشگری در بهار
کوه‌های یوانگویسان (Yeongcwhisan) پوشیده از گلهای آزالیا

 

  • یوبود، بالی، اندونزی

یوبود شهری پوشیده شده از جنگل‌های بارانی و مزارع تراس‌بندی شده همراه با مناظری بی‌نظیر است. یوبود شهری است که می‌توانید یک تعطیلات عالی و بدون سر و صدا و فراتر از یک زندگی روزمره را در آن تجربه کنید. می‌توانید سفر خود را با ماساژ‌های آرام کننده بالی شروع کنید. سپس به موزه‌ها و گالری‌های هنری بالی سفر کرده و از هنر و فرهنگ این شهر لذت ببرید. سپس به پارک جنگلی میمون‌‌ها رفته و صدها میمون دم دراز را در اقامت‌گاه طبیعی‌شان ببینید.

یوبود شهری پوشیده شده از جنگل‌های بارانی | مقصدهای گردشگری در بهار
یوبود شهری پوشیده شده از جنگل‌های بارانی

 

مزارع تراس بندی شده در اندونزی | مقصدهای گردشگری در بهار
مزارع تراس بندی شده در اندونزی

 

منبع : homeaway

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *