بهترین مراکز خرید رم ، در شهر رم از کجا خرید کنیم؟

خرید کردن یکی از بخش‌های جذاب در هر سفر است. در این مطلب  قصد داریم تا شما را با بهترین مراکز خرید رم  آشنا کنیم. از مراکز خرید مدرن همچون یوروما 2 گرفته تا مرکز خرید ایتالی که مخصوص مواد غذایی است.

[c][/c]

بهترین مراکز خرید رم

یوروما ۲

بهترین مراکز خرید رم

یوروما ۲ یکی از بزرگترین و بهترین مراکز خرید رم است. در این مرکز خرید بیش از 200 مغازه از برندهای بین‌المللی به چشم می‌خورد. همچنین 27 کافه و رستوران نیز در یوروما ۲ قرار دارد. شما می‌توانید پس از یک خرید طولانی و گشت‌وگذار در میان فروشگاه‌های این مرکز خرید در این کافه‌ها و رستوران‌ها به استراحت بپردازید.

چگونه به یوروما ۲ برویم؟

ایستگاه مترو کمی از مرکز خرید یوروما ۲ فاصله دارد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنم تا با اتوبوس به این مرکز خرید بروید. اتوبوس‌های 070، 700 و 709 در نزدیکی یوروما ۲ ایستگاه دارند. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مرکز خرید پسفیکو (pacifico) است.

مرکز خرید یوروما ۲ روی نقشه

پارکو لئوناردو

بهترین مراکز خرید رم

پارکو لئوناردو نه تنها مرکز خریدی مناسب محسوب می‌شود. از لحاظ سرگرمی نیز چیز‌های جالبی برای عرضه دارد. بطور مثال بزرگترین سینمای شهر رم در پارکو لئوناردو قرار گرفته است. در این مرکز خرید 216 فروشگاه وجود دارد که آن را به مکانی ایده‌آل برای علاقمندان به خرید تبدیل کرده است. معمولا هر کسی که وارد این مرکز خرید می‌شود بطور میانگین بیش از 3 ساعت زمان در آن صرف می‌کند. مرکز خرید پارکو لئوناردو همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز است. شما می‌توانید در کنار خرید از سرگرمی‌های متنوع آن نیز بهره ببرید.

چگونه به پارکو لئوناردو برویم؟

شاید بهتر باشد تا برای رفتن به این مکان تاکسی بگیرید. اما در میان دیگر وسایل نقلیه عمومی قطار شهری انتخا مناسب‌تری است. نزدیکترین ایستگاه به پارکو لئوناردو فوویچینو پارکو لئوناردو (Fiumicino Parco Leonardo) است. همچنین اگر در نزدیکی فرودگاه فیومیچینو باشید دسترسی راحت‌تری به این مرکز خرید خواهید داشت. لازم به ذکر است در اطراف مرکز خرید پارکو لئوناردو نیز فروشگاه‌های زیادی قرار دارد.

مرکز خرید پارکو لئوناردو روی نقشه

پورتا دی رم

بهترین مراکز خرید رم

پورتا دی رم یکی دیگر از مراکز خریدی است که برخی از گردشگران در سفر به رم به آن می‌روند. در این مرکز خرید هم بیش از 200 فروشگاه وجود دارد. اگر از شلوغی بیش از حد خوشتان نمی‌آید بهتر است تا در روز یکشنبه به این مرکز خرید نروید.

چگونه به مرکز خرید پورتا دی رم برویم؟

اتوبوس‌های سریع‌السیر شماره 80 شما را به این مرکز خرید می‌رسانند. شما می‌توانید با پرداخت بلیط 1.5 یورویی این اتوبوس به این مرکز دسترسی داشته باشید.

مرکز خرید پورتا دی رم روی نقشه

گالری آلبرتو سوردی (Galleria Alberto Sordi)

بهترین مراکز خرید رم

معماری بی‌نظیر این مرکز خرید باعث شده تا بسیاری از گردشگران حتما در سفر به شهر رم سری نیز به این مکان بزنند. از این مکان که در سال 1922 میلادی افتتاح شده به عنوان یک جاذبه گردشگری یاد می‌شود. از سوی دیگر گالری آلبرتو سوردی در مرکز شهر قرار گرفته است. یعنی شما می‌توانید در کنار بازدید از مراکز تاریخی دیگر همچون پانتئون و فواره‌ تروی سری نیز به گالری آلبرتو سوردی بزنید. در این گالری قسمتی برای برگزاری نمایشگاه‌ها و رویدادهای مختلف وجود دارد که بد نیست در هنگام خرید سری به آن هم بزنید. در کنار فروشگا‌ه‌های مختلف مناسب برای مردان و زنان فروشگاه‌های اکسسوری‌ و لوازم زیبایی در این گالری بسیار شناخته شده هستند.

چگونه به گالری آلبرتو سوردی برویم؟

دسترسی به این گالری کار بسیار راحتی است. البته نیازی نیست تا یک روزه کامل را برای بازدید از آن در نظر بگیرید. پیشنهاد می‌کنم رفتن به گالری آلبرتو سوردی را در کنار بازدید از مراکز تاریخی دیگر قرار دهید. برای رفتن به گالری آلبرتو سوردی می‌توانید از مترو خط A استفاده کنید. در این خط باید در ایستگاه باربرینی (Barberini) پیاده شوید. همچنین ایستگاه اسپاگنا (Spagna) نیز در نزدیکی این گالری قرار دارد.

مرکز خرید آلبرتو سوردی روی نقشه

لا ریناسنته (La Rinascente)

بهترین مراکز خرید رم

لا ریناسنته یکی از جالب‌ترین و بهترین مراکز خرید رم است. این مرکز خرید در کنار فروشگاه‌های متنوعی که دارد، رستوران‌ها و کافه‌های بی‌نظیری را در طبقه آخر جای داده است. لا ریناسنته یکی از مراکز خرید لوکس در رم محسوب می‌شود. از مهم‌ترین برندهایی که در این مرکز خرید در برندهای ساعت و جواهرات فروشگاه دارند می‌توان به ALPINA، CASIO و DODO اشاره کرد.

ویدئو از مرکز خرید لا ریناسنته

لی آرتجین (Le Artigiane)

بهترین مراکز خرید رم

اگر در شهر رم به دنبال مرکز خریدی هستید که در آن اشیاء دست‌ساز را تهیه کنید به لی آرتجین بروید. در این مکان در کنار آثار ساخته شده به وسیله هنرمندان ایتالیایی، اکسسوری‌ها و انواع لباس نیز به چشم می‌خورد. در حقیقت چندین طراح دور هم جمع شده‌اند و با اجاره مکانی مرکز خرید لی آرتجین را پدید آورده‌اند.

مرکز خرید لی آرتجین روی نقشه

مرکز خرید ایتالی (Eataly)

بهترین مراکز خرید رم

برخی از گردشگران دوست دارند در سفر به یک مکان جدید از بازارهای سنتی آن دیدن کنند. اگر شما نیز از این دسته از افراد هستید، باید سری به مرکز خرید ایتالی از بهترین مراکز خرید رم بزنید. در این مرکز خرید انواع مواد غذایی ایتالیایی به چشم می‌خورد. پیشنهاد می‌کنم شکلات‌های ایتالیایی را امتحان کنید. همچنین لازم به ذکر است که در برخی از طبقات ایتالی رستوران‌های سنتی نیز وجود دارند که نباید لذت غذا خوردن در آن را از دست داد.

چگونه به مرکز خرید ایتالی برویم؟

ایستگاه اتوبوس بنزونی (benzoin) در نزدیکی مرکز خرید ایتالی واقع شده است. شما می‌توانید با اتوبوس‌های شماره 673، 715 و 716 به این مرکز خرید دسترسی داشته باشید.

مرکز خرید ایتالی روی نقشه

مرکز خرید کوین (Coin)

بهترین مراکز خرید رم

اگر به دنبال یک مرکز خرید لوکس و بی‌نظیر هستید به پاساژهای کوین از بهترین مراکز خرید رم مراجعه کنید. در این مراکز خرید انواع فروشگاه‌های پوشاک، لوازم آرایشی، جواهرات و فروشگاه‌های متنوع دیگر از برندهای بین‌المللی به چشم می‌خورد. همچنین اگر از علاقمندان به خرید هستید هم باید بدانید که در اطراف کوین هم فروشگاه‌های زیادی قرار گرفته است.

چگونه به مرکز خرید کوین برویم؟

نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به مرکز خرید کوین ایستگاه رگولو (regolo) نام دارد. شما می‌توانید به اتوبوس‌های شماره 81 به این ایستگاه دسترسی داشته باشید.

مرکز خرید کوین روی نقشه

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *