تجربه خریدی لذت بخش در بهترین مراکز خرید ارمنستان

در سال‌های اخیر ارمنستان تبدیل به یکی از کشورهای توریستی شده و گردشگران زیادی سالانه برای بازدید از مکان‌های دیدنی و جاذبه‌های گردشگری ارمنستان به این کشور سفر می‌کنند. از طرفی نیز با توجه به این که ایرانیان می‌توانند بدون ویزا به ارمنستان سفر کنند، این کشور تبدیل به یکی از مقصدهای گردشگری ایرانیان نیز شده است. در این پست از زرین نما بلاگ به معرفی « مراکز خرید ارمنستان » پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

 

تجربه خریدی لذت بخش در بهترین مراکز خرید ارمنستان :

 

  • مرکز خرید دالما

مرکز خرید دالما (Dalma Garden Mall) بزرگترین مرکز خرید چند منظوره کشور ارمنستان به حساب می‌آید که در شهر ایروان قرار گرفته است. در این مرکز خرید انواع مختلف فروشگاه‌ها و مغازه‌ها به همراه انواع مختلف برندها، انواع کافه‌ها و رستوران‌ها و سرگرمی‌ها برای مشتریان فراهم شده است. معماری و ساخت مرکز خرید دالما ترکیبی از معماری مدرن و طراحی‌های مهندسی شده به روز است. در این مرکز همه چیز برای راحتی مشتریان فراهم شده تا بازدیدکنندگان بتوانند تجربه خریدی لذت بخش و آسان را داشته باشند.

آدرس : Tsitsyernakabyerdskoye highway, Yerevan 0082, Armenia

شماره تلفن :  +374 60 461111

وبسایت : dalma

ساعات کاری : همه روزه ده صبح تا ده شب

مشاهده آدرس در گوگل مپ

 

مراکز خرید ارمنستان
مراکز خرید ارمنستان ؛ مرکز خرید دالما (Dalma Garden Mall) بزرگترین مرکز خرید چند منظوره کشور ارمنستان به حساب می‌آید که در شهر ایروان قرار گرفته است.

 

مراکز خرید ارمنستان
مراکز خرید ارمنستان ؛ در این مرکز خرید انواع مختلف فروشگاه‌ها و مغازه‌ها به همراه انواع مختلف برندها، انواع کافه‌ها و رستوران‌ها و سرگرمی‌ها برای مشتریان فراهم شده است.

 

مراکز خرید ارمنستان
مراکز خرید ارمنستان ؛ معماری و ساخت مرکز خرید دالما ترکیبی از معماری مدرن و طراحی‌های مهندسی شده به روز است.

 

مراکز خرید ارمنستان
مراکز خرید ارمنستان ؛  در مرکز دالما همه چیز برای راحتی مشتریان فراهم شده تا بازدیدکنندگان بتوانند تجربه خریدی لذت بخش و آسان را داشته باشند.

 

  • مرکز خرید ایروان مال

مرکز خرید ایروان مال (Yerevan Mall) مرکز خریدی در شهر ایروان است که در سال ۲۰۱۴ افتتاح شد. این مرکز خرید از نظر تعداد فروشگاه‌های داخل آن بزرگترین مرکز خرید ارمنستان به حساب می‌آید و دارای ۱۲۰ فروشگاه در ۵۹٬۰۰۰ مترمربع مساحت می‌باشد. شرکت معروف «کارفور» نیز اولین هایپرمارکت خود در کشور ارمنستان را در این مرکز خرید راه‌اندازی کرده است. در فروشگاه‌های مرکز خرید ایروان انواع مختلف پوشاک و البسه، کیف و کفش، عطر و ادکن، لوازم آرایشی با برندهای مختلف یافت شده و تعداد زیادی از مسافرین و گردشگران در سفر به ارمنستان و ایروان از این مرکز خرید بازدید می‌کنند.

آدرس : Arshakunyats ave 34/3, Yerevan 0026, Armenia

شماره تلفن : +374 11 888888

ساعات کاری : همه روزه ده صبح تا ده شب

وبسایت : yerevanmall

مشاهده آدرس در گوگل مپ

 

مراکز خرید ارمنستان
مراکز خرید ارمنستان ؛ مرکز خرید ایروان مال (Yerevan Mall) مرکز خریدی در شهر ایروان است که در سال ۲۰۱۴ افتتاح شد.

 

مراکز خرید ارمنستان
مراکز خرید ارمنستان ؛ مرکز خرید ایروان مال از نظر تعداد فروشگاه‌های داخل آن بزرگترین مرکز خرید ارمنستان به حساب می‌آید و دارای ۱۲۰ فروشگاه در ۵۹٬۰۰۰ مترمربع مساحت می‌باشد.

 

مراکز خرید ارمنستان
مراکز خرید ارمنستان ؛‌ در فروشگاه‌های مرکز خرید ایروان انواع مختلف پوشاک و البسه، کیف و کفش، عطر و ادکن، لوازم آرایشی با برندهای مختلف یافت شده و تعداد زیادی از مسافرین و گردشگران در سفر به ارمنستان و ایروان از این مرکز خرید بازدید می‌کنند.

 

  • مرکز خرید روزیا

مرکز خرید روزیا (Rossia Mall) سومین مرکز خرید بزرگ ساخته در ارمنستان بوده و در خیابان Tigran Mets  شهر ایروان قرار دارد. این مرکز خرید در پنجم مارس سال ۲۰۱۶ و با حضر رئیس جمهور این کشور افتتاح شد. دسترسی به این مرکز خرید که در نزدیکی تئاتر Rossia قرار کرفته است، از طریق ایستگاه متروی ژنرال آندرانیک به آسانی امکان پذیر است. هزینه ساخت این مرکز خرید حدود ۱۵ میلیون دلار بوده و بزرگترین مرکز جواهر فروشی ایروان نیز در آن واقع شده است. انواع برندهای معروف و بین‌المللی را می‌توانید در این مرکز خرید جدید پیدا کنید. همین طور علاوه بر فروشگاه‌های متنوع، کافه‌ها، رستوران‌ها و محل‌هایی برای بازی و سرگرمی کودکان نیز در این مجموعه وجود دارند.

آدرس :Tigran Mets 16, Yerevan 0013, Armenia

شماره تلفن : +374 11 200500

ساعات کاری : همه روزه ده صبح تا ده شب

وبسایت : rossiamall

مشاهده آدرس در گوگل مپ

 

مراکز خرید ارمنستان
مراکز خرید ارمنستان ؛ مرکز خرید روزیا (Rossia Mall) سومین مرکز خرید بزرگ ساخته در ارمنستان بوده و در خیابان Tigran Mets  شهر ایروان قرار دارد. این مرکز خرید در پنجم مارس سال ۲۰۱۶ و با حضر رئیس جمهور این کشور افتتاح شد.

 

مراکز خرید ارمنستان
مراکز خرید ارمنستان ؛‌ هزینه ساخت این مرکز خرید حدود ۱۵ میلیون دلار بوده و بزرگترین مرکز جواهر فروشی ایروان نیز در آن واقع شده است. انواع برندهای معروف و بین‌المللی را می‌توانید در این مرکز خرید جدید پیدا کنید.

 

تجربه خریدی لذت بخش در بهترین مراکز خرید ارمنستان
مراکز خرید ارمنستان ؛‌ دسترسی به این مرکز خرید که در نزدیکی تئاتر Rossia قرار کرفته است، از طریق ایستگاه متروی ژنرال آندرانیک به آسانی امکان پذیر است.

 

  • مرکز خرید تاشیر

مرکز خرید تاشیر ایروان نیز از جمله مراکز خرید معروف این شهر است. این مرکز خرید در مساحتی به اندازه دوازده هزار متر مربع ساخته شده و میزبان بیش از ۷۰ فروشکاه با انواع متنوعی از کالاها مانند لباس، لوارم آرایشی و بهداشتی، جواهرات، عطر، لوازم کودک و .. است.

آدرس : Northern Ave., 6/2, Yerevan 0001, Armenia

وبسایت : tashirstreet

شماره تلفن : +374-94-795-664

ساعات کاری : همه روزه ده صبح تا ده شب

مشاهده آدرس در گوگل مپ

 

مراکز خرید ارمنستان
مراکز خرید ارمنستان ؛ مرکز خرید تاشیر ایروان نیز از جمله مراکز خرید معروف این شهر است. این مرکز خرید در مساحتی به اندازه دوازده هزار متر مربع ساخته شده است

 

مراکز خرید ارمنستان
مراکز خرید ارمنستان ؛ مرکز خرید تاشیر ایروان میزبان بیش از ۷۰ فروشکاه با انواع متنوعی از کالاها مانند لباس، لوارم آرایشی و بهداشتی، جواهرات، عطر، لوازم کودک و .. است.

 

مطالب مرتبط : از ارمنستان چه سوغاتی بیاوریم ؟

 

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید. برای مشاوره در زمینه مسافرت، رزرو بلیط و هتل، می‌توانید با «زرین‌نما» تماس بگیرید.

منبع  : tripadvisor

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *