بهترین شرکت‌های هواپیمایی جهان 2018 به انتخاب موسسه اسکای ترکس Skytrax

موسسه اسکای ترکس (Skytrax) به تازگی لیست بهترین شرکت‌های هواپیمایی جهان در سال 2018 را منتشر کرده‌ است. این موسسه بین‌المللی و معتبر هر ساله با بررسی آمار و گزارش‌های مختلف از شرکت‌های هواپیمایی مختلف لیست بهترین‌ها را منتشر می‌کند که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

بهترین شرکت‌های هواپیمایی جهان 2018

طبق اعلام رسمی موسسه اسکای ترکس در سال 2018 شرکت هواپیمایی سنگاپور بهترین شرکت‌ هواپیمایی جهان بوده و در صدر این لیست قرار گرفته است. این شرکت با ارائه بهترین خدمات به مشتریان توانسته  تا تجربه سفری عالی را برایشان به ارمغان بیاورد. جالب است بدانید تا کنون شرکت هواپیمایی قطر به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی شناخته می‌شد و حالا سنگاپور توانسته تا این رقیب قدرتمند خود را کنار بزند.

سنگاپور ایرلاینز، شرکت هواپیمایی حامل پرچم سنگاپور است، که در سال ۲۰۱۲ بیش از ۱۸ میلیون مسافر و در ۲۰۱۱ بالغ بر ۱۶٫۹ میلیون مسافر را جابجا نموده‌است. این شرکت در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۰ با درآمدی معادل ۱۴ میلیارد دلار، از سوی یاتا به‌ عنوان دومین شرکت بزرگ هواپیمایی جهان بر پایه میزان درآمد سالیانه، معرفی شد و در حال حاضر درمجموع بعنوان دهمین شرکت بزرگ هواپیمایی جهان محسوب می‌شود.

 در سال ۲۰۱۶ موسسه اسکای ترکس (Skytrax) که رده‌بندی‌های شرکت‌های هوایی در جهان راانجام می‌دهد، شرکت هوایی سنگاپور را به عنوان سومین خط هوایی برتر سال انتخاب کرد.این ایرلاین توانست با طراحی بسیار مناسب فضای سرنشین، کترینگ عالی و تنوع غذایی، عملکرد بهتری در مقایسه با خطوط عربی داشته باشد.

شرکت سنگاپور ایرلاینز در تاریخ ۱ مه ۱۹۴۷ توسط شرکت مالایَن ایرویز تاسیس شد. قطب این شرکت هواپیمایی؛ فرودگاه چانگی سنگاپور می‌باشد. همچنین سنگاپور ایرلاینز حامی مالی اصلی تیم ملی فوتبال سنگاپور است.

پیج اینستاگرام زرین نما

در پیج اینستاگرام زرین نما ما سعی داریم تا به معرفی مکان‌های کمتر شناخته شده بپردازیم. تصاویر و محتوای پیج اینستاگرام زرین نما برای کسانی که به سفر و گردشگری علاقمند هستند بسیار جذاب خواهد بود.

بهترین شرکت‌های هواپیمایی جهان
شرکت هواپیمایی سنگاپور

10 مورد از بهترین شرکت‌های هواپیمایی جهان 2018 به انتخاب موسسه اسکای ترکس

یکی از نکات جالب توجه در مورد این لیست وجود شرکت‌های آسیایی و خاورمیانه‌ای در سراسر آن است. همانطورکه مشاهده خواهید کرد تنتها رتبه شماره 7 یعنی شرکت لوفت‌هانزا که شرکت هواپیمایی کشور آلمان است از میان کشورهای اروپایی در این لیست قرار دارد.

  1. هواپیمایی سنگاپور Singapore Airlines
  2. هواپیمایی قطر Qatar Airways
  3. آل نیپون ایرویز ANA All Nippon Airways
  4. هواپیمایی امارات Emirates
  5. اوا ایر EVA Air
  6. کاتای پاسیفیک Cathay Pacific
  7. لوفت‌هانزا Lufthansa
  8. گارودا ایندونزیا Garuda Indonesia
  9. هاینان ایرلاینز Hainan Airlines
  10. تای ایرویز Thai Airways

بهترین شرکت‌های هواپیمایی جهان

کانال تلگرام زرین نما

اگر از علاقمندان به سفر و گردشگری هستید احتمالا کانال تلگرام زرین نما با مطالب جذابی که دارد برایتان جالب خواهد بود. کافیست روی لینک پایین کلیک کرده و با همراه شوید.

موسسه اسکای ترکس  (Skytrax)

اسکای ترکس یک موسسه بریتانیایی در سطح بین‌المللی است که به ارائه خدمات تحقیقاتی در زمینه شرکت‌های هواپیمایی و فرودگاه‌ها می‌پردازد. در وب سایت این موسسه نیز کاربران می‌توانند نظرات خود را در مورد فرودگاه‌ها و شرکت‌هایی هواپیمایی که تجربه سفر با آنها را داشته‌اند ثبت کنند. 

 منبع : cnn

 

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *