First World Hotel، بزرگترین هتل جهان در مالزی

First World Hotel با ۲۸ طبقه و ۷۳۵۱ اتاق، به عنوان بزرگترین هتل جهان از نظر تعداد اتاق شناخته می‌شود که در رکوردهای گینس نیز ثبت شده است. در ادامه با زرین نما بلاگ همراه شده و با این هتل مالزی بیشتر آشنا شوید.

[c][/c]

بزرگترین هتل جهان

هتل فرست ورلد مستقیما به First World Plaza متصل شده است که با مساحت تقریبا ۴۶ هزار متر مربع، مراکز تفریحی و خرید متنوع، رستوران‌های متعدد و با یک پارک موضوعی بزرگ، یکی از معروف‌ترین مکان‌های تفریحی مالزی محسوب می‌شود. این هتل که در ایالت پاهانگ قرار دارد، با شهر کوالالامپور فاصله‌ای یک و نیم ساعته داشته و با استفاده از ماشین‌های کابلی نیز می‌توان از ایستگاه Genting Skyway به آن رسید.

بزرگترین هتل جهان

اتاق‌های هتل فرست ورلد هتل مجهز به تهویه هوای مناسب، امکانات درست کردن قهوه و چای و یک گاوصندوق امن برای نگهداری اشیای گرانبها می‌باشد. از جمله مهم‌ترین امکانات این هتل می‌توان به پارکینگ رایگان، اسپا، باشگاه پروش اندام، رستوران‌های شیک، اتاق‌های مخصوص ماساژ، کازینو، بولینگ، کاراکوئه، زمین بازی کودکان، مراکز خرید سوغات مالزی، خشکشویی، مراکز تجاری و اینترنت وای فای اشاره کرد. لازم به ذکر است که با توجه به مسافرین زیادی که از سراسر دنیا به این هتل می‌آیند، کارکنان هتل به سه زبان مالایی، چینی و انگلیسی مسلط هستند.

فرست ورلد هتل دارای دو برج است که هر کدام از این برج‌ها میزبان اتاق‌هایی با امکانات و ویژگی‌های متفاوت هستند و اندازه هریک از این اتاق‌ها نیز به طور میانگین ۱۵ متر مربع می‌باشد. در ادامه می‌توانید تصاویری از این بزرگترین هتل جهان را مشاهد کنید.

بزرگترین هتل جهان بزرگترین هتل جهان بزرگترین هتل جهان بزرگترین هتل جهان بزرگترین هتل جهان بزرگترین هتل جهان بزرگترین هتل جهان بزرگترین هتل جهان بزرگترین هتل جهان بزرگترین هتل جهان بزرگترین هتل جهان بزرگترین هتل جهان بزرگترین هتل جهان بزرگترین هتل جهان بزرگترین هتل جهان

منبع: booking

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *