اعزام دانشجو به کانادا 🎓 | تحصیل در کانادا 🎓 | پذیرش دانشگاه های کانادا 🎓

در این مطلب از زرین نما، قصد داریم تا اطلاعات جامعی را در خصوص اعزام دانشجو به کانادا ارائه کنیم. با توجه به بسترهای آموزشی بی نظیر در کانادا، این کشور یکی از بهترین انتخاب ها برای تحصیل در سراسر جهان به شمار می آید.

تحصیل در کانادا و اعزام دانشجو به کانادا

ما در روند کاری خود برای اعزام دانشجو به کانادا بهترین شرایط را برای شما در نظر گرفته ایم. متقاضیان تحصیل در کشور کانادا طبق فرایندی که ما پیش بینی کرده ایم در ابتدا باید مدارک زیر را به آژانس مسافرتی زرین نما ارائه نمایند:

پس از تحویل مدارک فوق ما در عرض 7 الی 10 روز مناسب ترین پیشنهادات رشته و دانشگاه هایی که شما می توانید از آنها پذیرش بگیرید را ارائه می نماییم.

پس از تقدیم این پیشنهادات و انتخاب دانشگاه توسط متقاضی فرآیند اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظر توسط همکاران ما در کشور کانادا آغاز خواهد شد.

توجه داشته باشید که پس از اخذ پذیرش، نوبت به دریافت اجازه تحصیل، اجازه کار و ویزای تحصیلی از کشور است که ما نیز در این امر همراه شما هستیم.

تحصیل در کانادا ، اعزام دانشجو به کانادا
تحصیل در کانادا

آموزش زبان در دانشگاه های کانادا

زبان یکی از دغدغه های همیشگی برای افرادی است که قصد خروج از کشور بخصوص برای تحصیل را دارند. ما این نگرانی را برای شما بر طرف کرده ایم. در تمامی دانشگاه هایی که ما به شما پیشنهاد می کنیم دوره های آموزش زبان انگلیسی بصورت فشرده و کاملا حرفه ای مطابق با استانداردهای روز دنیا برگزار می شود که در آنها شما می توانید به سرعت زبان انگلیسی را فرا گرفته و بدون مشکل و نگرانی به تحصیل بپردازید.

هزینه تحصیل در کانادا

میزان هزینه ای که باید به عنوان شهریه به دانشگاهی که از آن پذیرش گرفته اید بپردازید به رشته شما نیز وابسته است. اما بطورکلی مقدار آن بصورت سالانه از 15 تا 30 هزار دلار متغییر است که ما می توانیم پس از انتخاب نهایی دانشگاه میزان آن را به شما اعلام نماییم. همچنین در کنار شهریه شما باید هزینه زندگی در کانادا را نیز مد نظر قرار دهید.

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *