استخر شیشه‌ای در طبقه ۴۲ ساختمانی در تگزاس

همواره معماران و طراحان به دنبال خلق آثاری شگفت‌انگیز بوده‌اند که استخرهای شیشه‌ای و شفاف یکی از این آثار بوده‌اند که طرفداران زیادی نیز دارند. احتمال تا به حال درباره استخرهای شیشه‌ای زیاد دیده و شنیده باشید، ولی « استخر شیشه ای در ارتفاع ۱۵۰ متری» استخری متفاوت از استخرهای مشابه دیگر است. در این پست از «زرین‌نما بلاگ» تصاویر و اطلاعاتی را در رابطه با این استخر آماده کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

استخر شیشه ای در طبقه چهل و دوم و ارتفاع ۱۵۰ متری یک آپارتمان لوکس در هوستون تگزاس

Market Square Tower یکی از ساختمان‌های معروف در «هیوستون» تگزاس است که در چند روز اخیر با انتشار ویدیویی از استخر شیشه ای آن در کانون توجه همگان قرار گرفته است. در طبقه بالای این ساختان مرتفع استخری قرار دارد که به آن لقب « استخر آسمان » داده‌اند.

استخر شیشه ای
استخر شیشه ای ؛ Market Square Tower یکی از ساختمان‌های معروف در «هیوستون» تگزاس است که در چند روز اخیر با انتشار ویدیویی از استخر شیشه ای آن در کانون توجه همگان قرار گرفته است. در طبقه بالای این ساختان مرتفع استخری قرار دارد که به آن لقب « استخر آسمان » داده‌اند.

 

این استخر که در طبقه چهل و دوم Market Square Tower قرار گرفته است، به اندازه ۱۰ فوت (حدود ۳ متر) نیز خارج از ساختمان قرار گرفته است. جنس شیشه به کار رفته در این استخر بسیار محکم بوده و ضخامتی به اندازه ۸ اینچ (بیش از ۲۰ سانتی متر) دارد؛ و به شناگران این استخر این اجازه را می‌دهد که بر فراز خیابان پرستون و در داخل آب قدم بزنند!!

 

استخر شیشه ای
استخر شیشه ای ؛ استخر شیشه ای که در طبقه چهل و دوم Market Square Tower قرار گرفته است، به اندازه ۱۰ فوت (حدود ۳ متر) نیز خارج از ساختمان قرار گرفته است.
استخر شیشه ای
استخر شیشه ای ؛ این استخر که در طبقه چهل و دوم Market Square Tower قرار گرفته است، به اندازه ۱۰ فوت خارج از ساختمان قرار گرفته و جنس شیشه به کار رفته در این استخر بسیار محکم است
استخر شیشه ای
استخر شیشه ای ؛ این استخر که در طبقه چهل و دوم Market Square Tower قرار گرفته است، یکی از منحصر به فردترین و زیباترین استخرهای جهان بر فراز خیابان پرستون است
استخر شیشه ای
استخر شیشه ای ؛ استخر طبقه چهل و دوم Market Square Tower که ضخامتی به اندازه ۸ اینچ (بیش از ۲۰ سانتی متر) داشته و به شناگران این استخر این اجازه را می‌دهد که بر فراز خیابان پرستون و در داخل آب قدم بزنند!!
استخر شیشه ای
استخر شیشه ای ؛  جنس شیشه به کار رفته در این استخر بسیار محکم بوده و ضخامتی به اندازه ۸ اینچ (بیش از ۲۰ سانتی متر) دارد؛ و به شناگران این استخر این اجازه را می‌دهد که بر فراز خیابان پرستون و در داخل آب قدم بزنند!!
استخر شیشه ای
استخر شیشه ای ؛ این استخر که در طبقه چهل و دوم Market Square Tower قرار گرفته است، یکی از منحصر به فردترین استخرهای جهان است

 

این استخر شیشه ای تنها ویژگی این ساختمان نبوده و Market Square Tower امکانات دیگری نظیر اتاق شبیه‌سازی گلف، سونا، زمین بسکتبال، تئاتر، محل بازی مخصوص کودکان و محل بازی‌های مخصوص بزرگسالان نیز دارد.

 

در ادامه می‌توانید کلیپی را در رابطه با این استخر مشاهده کنید :

 

 

مطالب مرتبط : معرفی عجیب‌ترین مکان‌های دنیا

 

امیدواریم که این مطلب برایتان مفید بوده باشد. برای مشاوره در زمینه مسافرت، رزرو بلیط و هتل، می‌توانید با «زرین‌نما» تماس بگیرید.

منبع : chron

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *