ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی برای سفر

سفر به آمریکای جنوبی به اندازه سفر به کشورهای جنوب آسیا ارزان نیست اما در این منطقه از جهان نیز مقاصدی وجود دارند که می‌ توان به هزینه پایین به آنها سفر کرد. ما در این مطلب از زرین تراول قصد داریم تا شما را با ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی برای سفر آشنا کنیم.

1- لا پاز در بولیوی La Paz, Bolivia |ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی

لا پاز در حقیقت بزرگترین منطقه شهری در ارزانترین کشور آمریکای جنوبی محسوب می شود. در این ناحیه از کشور بوللیو شما می توانید بیشتر با فرهنگ مردم آمریکای جنوبی آشنا شوید. بازار جادوگران The Witches’ Market با آثار و المان های عجیب و غریبش یکی از جاهای دیدنی بولیوی بوده و همچنین زندگی شبانه در لا پاز از دیگر چیزهایی است که مردم را به سمت این منطقه می کشاند. در زیر لیستی از کارهایی که در لاپاز بولیوی یکی از ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی باید انجام دهید را مشاهده می کنید.

 • بازار جادوگران The Witches’ Market
 • منطقه طبیعی والی دی لا لونا Valle de la Luna
 • موریلو پلازا Plaza Murillo
 • بازار محلی ساگارناگا Sagarnaga
ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی
لا پاز در بولیوی La Paz, Bolivia

2- شهر اویونی در بولیوی Uyuni, Bolivia

شهر اویونی Uyuni در کشور بولیوی پر از جاذبه های گردشگری طبیعی است. تورهای جیپ سافاری در این منطقه طرفداران زیادی دارد. شهر اویونی بولیوی احتمالا بهترین مقصد در لیست ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی برای علاقمندان به کوله گردی بوده می تواند به عنوان انتخابی مناسب در برنامه سفر های شما قرار گیرد. رفتن به مکان‌ های زیر در اویونی توسط دیگر گردشگران توصیه شده است.

 • سرزمین نمکی اویونی Salt Flats
 • ایگلسیاسن کریستوبال لیپز  Iglesia San Cristobal Lipez
 • آرک پلازا Plaza Arce, Uyuni
ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی
شهر اویونی در بولیوی Uyuni, Bolivia

3- سوکره آمریکای جنوبی بولیوی  Sucre, Bolivia

به عنوان یک مقصد گردشگری ارزان و مرقون به صرفه در آمریکای شمالی شهر سوکره انتخاب مناسبی است. سوکره  امپراطوری دنیای اسپانیایی جدید را به شما نشان خواهد داد. چشم اندازهای خیره کننده شهری در سوکره خودنمایی می کنند. هزینه غذاها در این شهر بسیار پایین بوده و بهتر است از انواع غذاهای محلی در آن لذت ببرید. سوکره به نسبت دیگر شهرهای بولیوی دیدنی های بیشتری دارد که تنها تعدادی از آنها در لیست زیر قابل مشاهده است.

 • پارک تاریخی کرتاکیکو Parque Cretácico
 • خانه آزادی Freedom House
 • پلازا دی مایو 25 Plaza 25 de Mayo
 • کلیسای جامع سوکره Sucre Cathedral
 • بازار مرکزی سوکره Central Market
ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی
سوکره آمریکای جنوبی بولیوی Sucre, Bolivia

4- روره‌ناباکه Rurrenabaque, Bolivia

بازدید از جنگل آمازون یکی از جذابیت های سفر به آمریکای شمالی است اما شهر روره‌ناباکه در بولیوی انتخاب ارزانتری به شمار می آید. با تورهای سافاری از جنگل ها رویایی روره‌ناباکه بازدید کنید و در میان حیات وحش آن به گشت و گذار بپردازید. تورهای طبیعت‌گردی سه روزه در این جنگل ها تجربه بی نظیری به شما ارائه خواهند کرد که هزینه زیادی نیز روی دست شما نخواهد گذاشت.

ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی
روره‌ناباکه Rurrenabaque, Bolivia

5- دریاچه تیتیکاکا در پرو و بولیوی Lake Titicaca, Peru and Bolivia

با یکی از طولانی ترین دریاچه های جهان آشنا شوید. دریاچه تیتیکاکا که بزرگترین دریاچه در سراسر آمریکای جنوبی در ارزانترین منطقه بین دو کشور پرو و بولیوی قرار دارد. در میان زیستگاه های باستانی بشر در آمریکای جنوبی به گشت و گذار بپردازید از مناطق توریستی آن بازدید داشته باشید.

ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی
دریاچه تیتیکاکا در پرو و بولیوی Lake Titicaca, Peru and Bolivia

6- لیما در پرو Lima, Peru

با بهترین انتخاب برای داشتن سفر ارزان به آمریکای جنوبی شروع می کنیم. لیما پایتخت کشور پرو است که شاید به اندازه شهرهایی که در پایین معرفی کرده ایم ارزان نباشد اما بی شکر سفر به آن ارزشش را خواهد داشت. لیما شهری ساحلی در کناره اقیانوس آرام جنوبی است. غذاهای محلی در رستوران های لیما را از دست ندهید این یکی از دلایل سفر بسیاری از گردشگران به این شهر در پرو است. همچنین بازارهای محلی، تفریحات ساحلی و بازدید از جاهای دیدنی لیما در برنامه سفرتان قرار خواهد گرفت.

ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی
لیما در پرو Lima, Peru

7- روستای هواچاچاینا Huachachina, Peru در پرو

این روستا به عنوان بهشتی برای کوله گردان شناخته می شود. روستای هواچاچاینا  منطقه ای بیابانی است که کویرهای خیره کننده ای دارد. اما درختان نخل نیز در اطراف برکه های این منطقه دیده می شوند و آن را به مکانی کاملا فانتزی و رویایی تبدیل کرده اند. اگر به دنبال هتل های لوکس با امکانات تمام کمال نیستید در هواچاچاینا کشور پرو به شما خوش خواهد گذشت. در لیست ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی پرو حرف های زیادی برای گفتن دارد.

ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی
روستای هواچاچاینا Huachachina, Peru در پرو

8- شهر کوسکو Cusco, Peru

شهر کوسکو  یکی از مهمترین شهرها در اسپانیا و امپراتوری اینکا به شمار می آید.  تا جايی كه می‌توانيد سفر كنيد. به دوردست ترين جاهايی كه می توانيد برويد. از نظر اینکاها، پایتخت امپراطوری کوسکو «ناف جهان» بود، یعنی جایی که زمین، آسمان و رودها با یکدیگر تلاقی می‌کردند. کوسکو که محاط به کوه‌های مقدس و پوشیده از برف بود، ناحیه‌ای بس عظیم‌تر از یک شهر بود و تجسم اسطوره، تاریخ و هویت کیهانی اینکا و آینهٔ آسمان به شمار می‌رفت. این شهر که به دست پاچاکوتی‌ها در وسعتی پهناور بنا شده، به شکل یوزپلنگی عظیم‌الجثه نماد سلطنت اینکا بود. این شهر به دو نیمه کوسکوی علیا و سفلی تقسیم شده و جایگاه پرستشگاه‌ها، بارگاه‌ها و کاخ مقابر امپراتوران گذشته بود که اجساد مومیایی آن‌ها جزوه اصلی کیش سلطنتی به شمار می‌رفت.

ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی
شهر کوسکو Cusco, Peru

9- دره دی اسکرد The Sacred Valley, Peru پرو

در این مکان امکانات مناسبی برای گردشگران تعبیه شده است. برای کاهش هزینه های خود در اقامتگاه های محلی اتاق رزرو کنید و با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی خود را به دره دی اسکرد برسانید. حتی تصویر این دره نیز شما را شگفت زده خواهد کرد. در این صورت می توانید با هزینه ای بسیار پایین در یکی از ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی از یکی از حیرت انگیز ترین مناطق جهان دیدن کنید.

ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی
دره دی اسکرد The Sacred Valley, Peru پرو

10- شهر مونتانیتا در اکوادور  Montañita, Ecuador

در کنار بولیوی و پرو، اکوادور  نیز یکی دیگر از ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی برای سفر محسوب می شود. شهر مونتانیتا نیز در کناره اقیانوس آرام جنوبی قرار گرفته و مقصد آرامی برای سفر می باشد. شما می توانید با هزینه پایینی در هاستل های کنار ساحل اقامت داشته باشید.

ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی
شهر مونتانیتا در اکوادور Montañita, Ecuador

در این لیست شما را با ارزان ‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی آشنا کرده ایم اگر شما نیز مقصد مناسب دیگری میشناسید از قسمت نظرات معرفی کنید.

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *