آبشار مصنوعی روی آسمان خراش در چین

تماشای یک آبشار مصنوعی روی آسمان خراش و فرو ریختن آب از ارتفاع بیش از 100 متری آن هم در وسط شهر کاملا غیر قابل باور است. چیزی که چینی‌ها آن را در یک پروژه بسیار جذاب عملی کرده‌اند. برای مشاهده تصاویر و اطلاعات بیشتر در این مورد در ادامه با زرین تراول همراه شوید.

آبشار مصنوعی روی آسمان خراش

حتما در مورد آبشارهایی حیرت‌انگیز در سراسر جهان همچون آبشار ویکتوریا ، نیاگارا و آنجل چیز‌هایی می‌دانید که بسیار مورد توجه هستند و افراد برای تماشای آنها هزاران کیلومتر سفر می‌کنند.  به همین دلیل یک شرکت ساخت‌وساز در کشور چین تصمیم می‌گیرد که برای جلب توجه مردم از سراسر جهان یک آبشار عظیم را روی آسمان خراشی که خودش ساخته ایجاد کند.  این شرکت که گیزو لادیا پروپرتی منیجمنت Guizhou Ludiya Property Management نام دارد در حقیقت بلندترین آبشار مصنوعی جهان را روی یک برج بلند ساخته که همانند آن وجود ندارد.

پیج اینستاگرام زرین نما

در پیج اینستاگرام زرین نما ما سعی داریم تا به معرفی مکان‌های کمتر شناخته شده بپردازیم. تصاویر و محتوای پیج اینستاگرام زرین نما برای کسانی که به سفر و گردشگری علاقمند هستند بسیار جذاب خواهد بود.

این آبشار مصنوعی روی آسمان خراش در شهر گوئیانگ که مرکز استان گوئیژو می‌باشد قرار دارد. آبشار مصنوعی که گیزو لادیا پروپرتی منیجمنت Guizhou Ludiya Property Management آب را توسط 4 پمپ بسیار بزرگ به ارتفاع 106 متری می‌رساند و سپس آب از آن ارتفاع فرو خواهد ریخت. اما متاسفانه با توجه به قیمت بالای برق برای راه‌اندازی این 4 پمپ بزرگ که به ازای هر ساعت 100 دلار می‌شود ین آبشار مصنوعی را در روزهای خاصی روشن خواهند کرد.

گوئیژو یکی از استان‌های کشور چین است و باید بدانید که این استان در جنوب این کشور قرار دارد. همانطورکه پیش‌تر هم گفته شد نیز مرکز این استان شهر گوئیانگ می‌باشد.

رنگین کمان یکی از دیدنی‌ترین پدیده‌هایی است که می‌توانید در نزدیکی یک آبشار تماشا کنید و در این آسمان خراش هم با تابش نور خورشید و تجزیه این نور رنگین‌کمانی رویایی در مقابل آسمان خراش ایجاد خواهد شد.

اما حالا این آبشار مصنوعی روی آسمان خراش تبدیل به یکی از جاذبه‌های گردشگری گوئیانگ شده است و می‌تواند توجه گردشگران زیادی را به خود جلب کند.

کانال تلگرام زرین نما

اگر از علاقمندان به سفر و گردشگری هستید احتمالا کانال تلگرام زرین نما با مطالب جذابی که دارد برایتان جالب خواهد بود. کافیست روی لینک پایین کلیک کرده و با همراه شوید.

اما جالب است بدانید که آبشار هئوانگ گوژو Huangguoshu Waterfall معروف‌ترین آبشار در سراسر کشور چین است که در استان گوئیژو قرار گرفته و جالب‌تر آنکه آبشار هئوانگ گوژو با ارتفاع 77.8 متری به اندازه حدودا 30 متر از این آبشار مصنوعی کم‌ ارتفاع‌تر است. یکی از مجریان طرح این پروژه آبشار مصنوعی روی آسمان خراش معتقد است که آبشار آنها می‌تواند همانند یک تبلیغات برای آبشار هئوانگ گوژو عمل کند و گردشگران بیشتری را به این شهر بکشاند.

آبشار مصنوعی روی آسمان خراش

آبشار مصنوعی روی آسمان خراش

آبشار مصنوعی روی آسمان خراش

آبشار مصنوعی روی آسمان خراش

آبشار مصنوعی روی آسمان خراش

آبشار مصنوعی روی آسمان خراش

آبشار مصنوعی روی آسمان خراش

آبشار مصنوعی روی آسمان خراش

 منبع : boredpandazarintravel

 

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *